Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas kultūras namā apskatāma fotoizstāde “Kultūrai” 20

Atzīmējot Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” 20. dzimšanas dienu, Jelgavas kultūras nama pirmā stāva foajē apskatāma fotoizstāde, kas aicina ielūkoties fotogrāfijās, kurās atspoguļojas pēdējo desmit gadu spožākie, krāšņākie un spilgtākie kultūras notikumi, kas notikuši Jelgavā, Latvijā un valsts mērogā. Izstāde apskatāma līdz marta beigām, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē apskatei pieejamas pašvaldības iestādes “Kultūra” kolektīva izraudzītas 28 fotogrāfijas ar spilgtākajiem pasākumiem un notikumiem pēdējo desmit gadu laikā, kas īpaši palikuši atmiņā un vēl šodien liek atcerēties un priecāties par kopā paveikto un piedzīvoto.

Viens no nozīmīgākajiem Jelgavas kultūras dzīves notikumiem ir jaunā mūzikas, mākslas un kultūras satikšanās vieta – brīvdabas koncertzāle “Mītava”. Starp notikumiem atradīsiet gan Jelgavas skulptūru festivālus, gan mākslas simpozijus, kas kļuvuši par Jelgavas pilsētas zīmolu, Latvijas valsts simtgades notikumus, tostarp lielkoncertu “Mēs esam Latvija”, multimediālo uzvedumu “Četri prezidenti”, Māras Zālītes un Jāņa Lūsēna muzikālo poēmu “Kā ābeļdārzs ir brīvība”, kā arī kaujas rekonstrukcijas uzvedumu “Bermontiādei 100” u.c. Izstādē redzama arī pēc vairāku gadu pārtraukuma pilsētā iedzīvinātā grafiti ielu māksla, kā arī Jelgavas jauniešu radītais mūzikls “Sapņotāji”.

Iestādes “Kultūra” mākslinieciskajiem kolektīviem spilgti ir bijuši Dziesmu un deju svētki, kur Jelgava pārstāvēta ar vienu no lielākajām delegācijām. Nozīmīgi notikumi piedzīvoti arī ierobežojumu laikā, kad realizētas jaunas un pārdrošas aktivitāšu idejas, kas sevi ir pierādījušas un arī tupmāk tiks iekļautas kultūras pasākumu plānā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības iestādes “Kultūra” kolektīvs saka paldies ikvienam, kurš iesaistījās, bagātinot un ar emocijām piepildot Jelgavas kultūras notikumus, aicinot krāt iespaidus, notikumus, piedzīvojumus un baudīt Jelgavas pilsētas kultūras dzīvi arī turpmāk.

Apmeklējot izstādi, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu, un personu apliecinošs dokuments, kā arī jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators.

Foto: Iestāde “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.