Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadā bērnu pirmsskolas izglītības apguvei var reģistrēt elektroniski

No šā gada 1. marta, vecāki savus bērnus pirmsskolas izglītības programmas apguvei Jelgavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas ( PII) var reģistrēt arī elektroniski, tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada pašvaldība informē, ka pirmsskolas izglītības vecuma bērnus reģistrēt elektroniski ir gan ērtāk, gan ātrāk. Paralēli saglabāta ir arī reģistrācija klātienē, kad pieteikumu bērna likumiskais pārstāvis aizpilda un iesniedz Jelgavas novada Izglītības pārvaldē, izglītības iestādē vai Jelgavas novada pašvaldības pakalpojumu centros.

Bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības programmas apguvei notiek tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv, kur ir pieejams pakalpojums “Pirmsskolu pieteikumu reģistrs”, sadaļā “Jelgavas novada pašvaldība”. Pieteikumus var reģistrēt bērna likumiskais pārstāvis, autorizējoties tīmekļvietnē ar kādu no drošiem autentificēšanās līdzekļiem. 

Visi iesniegumi – gan elektroniski nosūtītie, gan klātienē saņemtie – tiks reģistrēti precīzi rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem un priekšrocībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārtība un priekšrocības, kādā nodrošina vietu izvēlētajā PII, ir noteikta Jelgavas novada domes saistošajos noteikumos Nr.3 “Par pirmsskolas izglītības nodrošināšanu Jelgavas novadā”. Saistošie noteikumi ir pieejami Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā www.jelgavasnovads.lv, sadaļā “Pašvaldība”, apakšsadaļā “Saistošie noteikumi”.

Pieteikumu reģistrācija notiek visu kalendāro gadu, un pieteikumu bērna likumiskais pārstāvis ir tiesīgs iesniegt no brīža, kad bērnam ir izsniegta dzimšanas apliecība.

Grupu komplektācija bērnu uzņemšanai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs notiek katru gadu no 1.jūnija līdz 31.jūlijam. Ja grupā ir brīva vieta, tad bērnu uzņemšana var notikt arī mācību gada laikā.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.