Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada domes deputāts Ozoliņš: Pēc balsojuma par pašvaldības nolikuma grozījumiem LZP un LZS frakcijas sadarbību nepārtrauks

“Latvijas Zaļās partijas” (LZP) un “Latvijas Zemnieku savienības” (LZS) frakcijas Jelgavas novada domē nav pārtraukušas sadarbību pēc balsojuma par pašvaldības nolikuma grozījumiem, ar kuriem tika mazināts izpilddirektores vietnieku un priekšsēdētāja vietnieku skaits, aģentūrai LETA sacīja domes deputāts Andris Ozoliņš (LZP).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš uzskata, ka pašvaldības nolikuma grozījumi, kas apstiprināti Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē 4.aprīlī, ir mēģinājums novērst uzmanību no tā, kas pašlaik notiek pašvaldībā. “Domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (LA) bez priekšsēdētāja vietniekiem apmeklēja dažādas tikšanās, kuras izšķir novadam būtiskus lēmumus,” teica Ozoliņš.

Jau ziņots, ka Dainis Liepiņš (LRA) aģentūrai LETA sacīja, ka atbalsta jauno pašvaldības nolikumu. Viņš piebilda, ka pašvaldība mākslīgi izveidoja priekšsēdētāja vietnieka amatu izglītības, kultūras un sporta jautājumos. Šo amata vietu ieņēma Ozoliņš. “Deviņu mēnešu laikā nekas nav uzlabojies šajās jomās. Kāda vajadzība pēc amata, ja resursi netiek izmantoti?” vaicāja Liepiņš.

Ozoliņš aģentūrai LETA skaidroja, ka iepriekšējā sasaukumā šāda priekšsēdētāja vietnieka vieta jau bija, un nekas jauns šajā sasaukumā tas nav. “Novadu apvienošanās process ir bijis nestabils. Šo deviņu mēnešu laikā situācija pašvaldībā ir ļoti nestabila,” uzskata Ozoliņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāts ir pārliecināts, ka vienīgais stabilitātes garants starp LZS un LZP ir “Zaļo un zemnieku savienības” (ZZS) apvienība. “No abām partijām esam ievēlēti deviņi deputāti. Tas, kas šobrīd šeit notiek, ir emocijas,” domā Ozoliņš.

Deputāts piebilda, ka pirmdienas domes sēdē neatbalstīja piedāvājumu likvidēt pašvaldības izpilddirektores vietnieka juridiskajos jautājumos amatu. “Sasaistu to ar tiesvedību starp pašvaldību un SIA “G.R.B. Investīcijas” īpašnieku Daini Liepiņu par “Ozo” ledus halles īpašumtiesību nostiprināšanu uz pašvaldības vārda,” sacīja Ozoliņš, piebilzdams, ka “līdz tiesas sēdei bija palikušas trīs dienas, pavājināt pašvaldības spējas pirms tiesas sēdes bija neapdomīgi”.

Ozoliņš uzskata, ka bija nepieciešams abu izpilddirektores vietnieku izvērtējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šobrīd ZZS ir vienīgā stabilā apvienība pašvaldībā. Partijas nav sašķēlušās,” rezumēja Ozoliņš.

Jau ziņots, ka 4.aprīlī notikušajā Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē apstiprināja pašvaldības nolikuma grozījumus, kas paredz domes priekšsēdētāja vietnieku skaita samazināšanu no trim vietniekiem uz vienu vietnieku un izpilddirektora vietnieka samazināšanu no diviem vietniekiem uz vienu vietnieku.

Grozījumus domes sēdē atbalstīja Liepiņš, Emīls Dobrājs (LA), Gundars Liepa (NA), Ilze Vītola (LZS), Juris Lavenieks (LZS), Juris Razživins (LZS), Lolita Duge (LZS), Lasmanis, Oskars Cīrulis (NA) un Vidmants Rinkuns (LRA).

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.