Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada domes koalīcija sola vērtēt trešā priekšsēdētāja vietnieka lietderību

Pēc Jelgavas novada domes priekšsēdētāja vietnieka Oskara Cīruļa (NA) atlūguma iesniegšanas un aicinājuma likvidēt trešo priekšsēdētāja vietnieku koalīcija sola vērtēt trešā priekšsēdētāja vietnieka lietderību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāts Uldis Ainārs (JV) atklāja, ka koalīcijā priekšlikumu pārrunās. “Šis ir Cīruļa kunga personīgais viedoklis. Tā kā Cīruļa kompetence bija pašvaldības infrastruktūras jautājumi, šī joma prasa noteiktus resursus. Jāvērtē, vai esošie vietnieki spēs uzņemties šo jomu,” sacīja Ainārs.

Komentējot Cīruļa pausto, ka “sadarbības nebūs, ja vieta netiks likvidēt,” Ainārs apgalvoja, ka viņam nav informācijas par turpmākām koalīcijas sadarbības iespējām.

Irina Dolgova (S) Cīruli vērtēja kā labu priekšsēdētāja vietnieku. “Šobrīd ir daudz darba pēc varas pārņemšanas. Nebūtu prātīgi likvidēt trešo vietnieku,” sacīja Dolgova, kas gan aicina izvērtēt štatu nepieciešamību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa uzskata, ka diskusijās var rast kompromisu.

Bet Jānis Počs (LZS) aģentūrai LETA atklāja, ka Cīruļa priekšlikumu atbalstītu. “Skaidrs, ka tā ir politiska vieta. Uzskatu, ka trešais priekšsēdētāja vietnieks nav vajadzīgs un var iztikt ar diviem,” sacīja Počs.

Viņš uzskata, ka Cīruļa iesniegums ir jārespektē un jāciena viņa izvēle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka Cīrulis iesniedzis atlūgumu, jo uzskata, ka trīs vietnieki pašvaldībā nav vajadzīgi. Viņš skaidroja, ka pirms tam novada domē bija divi priekšsēdētāja vietnieki, bet, veidojot jaunu koalīciju, izveidots arī trešā vietnieka amats.

“Gatavojot 2022gada pašvaldības budžetu, sapratām, ka bez darbinieku izvērtēšanas nevaram iztikt,” atklāja Cīrulis, kurš uzskata, ka pašvaldībā pietiek ar vienu vietnieku.

Nākot no uzņēmēju vides, Cīrulis uzskata, ka priekšsēdētāja vietnieka trešā vieta ir jālikvidē. “Šo domu uzturu ļoti stingri,” saka Cīrulis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš pašvaldībā ietaupītos līdzekļus iesaka novirzīt Ukrainā cietušo bērnu rehabilitācijai.

“Sadarbības nebūs, ja vieta netiks likvidēta,” saka Cīrulis.

Teksts: LETA

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.