Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs iedzīvotājus informēs par pašvaldības atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes pasākumiem

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (LA) iedzīvotājus 11.maijā pulksten 17 diskusiju ciklā “Sarunas ar Jelgavas novada mēru” informēs par pašvaldības atbalstu daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes pasākumiem, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiešraides laikā “Facebook” platformā Lasmanis skatītājus iepazīstinās ar aprīļa domes sēdē apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem, kas nosaka kārtību, kādā Jelgavas novada pašvaldība atbalsta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumus.

Priekšsēdētājs izklāstīs ieceri novadā izbūvēt jaunas biomasas katlu mājas, kas aizstās dabazgāzi, kā arī par plānoto centralizētās siltumapgādes sistēmas izveidi Līvbērzes pagastā un Cenu pagasta Brankās, Saules ielas apkārtnē.

Tāpat tiešraides laikā Lasmanis stāstīs par Jelgavas novada pašvaldības ieceri demontēt trīs padomju okupācijas pieminekļus novadā, apstiprināto SIA “Jelgavas novada KU” un SIA “Ozolnieku KSDU” reorganizāciju, turpmākajām iedzīvotāju sapulcēm pagastos un iespējām piedalīties pašvaldības organizētajos konkursos “Uzņēmēju gada balva 2022” un “Esi uzņēmējs Jelgavas novadā 2022”, kā arī par Jelgavas novada teritorijas plānojuma 5.redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video.

Jelgavas novada iedzīvotāji savus jautājumus var iesūtīt arī pirms tiešraides – līdz 9.maija pulksten 17 uz e-pasta adresi “zinas@jelgavasnovads.lv” ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.