Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Lasmanis atbalstītu domes priekšsēdētāja vietnieku skaita samazināšanu

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (LA) atbalstītu domes priekšsēdētāja vietnieku skaita samazināšanu, aģentūrai LETA atklāja Lasmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd Lasmanis ir prombūtnē, bet rītdien viņš atgriežas darbā domē. “Sāksim sarunas ar kolēģiem. Esmu dzirdējis idejas ievēlēt jaunu trešo vietnieku, ir arī ideja trešo vietnieku likvidēt,” teica Lasmanis.

Viņš pats atzina, ka atbalstītu vietnieku skaita samazināšanu uz diviem vietniekiem. “Konkrētas atbildes par vietnieka nākotni vēl minēt nevaru. Noskaņojums ir dažāds, un abi varianti ir iespējami,” tā Lasmanis.

LETA vaicāja, vai Lasmanis ņems vērā arī atlūgumu iesniegušā vietnieka Oskara Cīruļa (NA) prasību likvidēt trešo vietnieku. “Varam redzēt, ka šis ultimāts ir realizējies dzīvē, jo Cīrulis ir pateicis, ka šāda veida koalīcijā nedarbosies. Ir jāveido sarunas par koalīcijas vairākuma nodrošināšanu. Cīrulis ieviesis pārmaiņu laiku domē,” domāja Lasmanis, kurš piebilda, ka neizslēdz turpināt sadarbību ar Oskaru Cīruli un viņa pārstāvēto Nacionālo apvienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rītdien būšu atpakaļ pēc prombūtnes, sāksim sarunas un skatīsimies, uz ko politiķi ir gatavi,” secināja Lasmanis.

Jau ziņots, ka Cīrulis iesniedzis atlūgumu, jo uzskata, ka trīs vietnieki pašvaldībā nav vajadzīgi. Viņš skaidroja, ka pirms tam novada domē bija divi priekšsēdētāja vietnieki, bet, veidojot jaunu koalīciju, izveidots arī trešā vietnieka amats.

Vakar Jelgavas novada domes sēdē viņa atlūgums tika apstiprināts un dome viņu atbrīvoja no domes priekšsēdētāja vietnieka amata.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.