Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada domes sēdē apstiprina jaunas vadītājas

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Zīle”

Jelgavas novada domes sēdē apstiprinātas novada dienas aprūpes centra “Upe” un daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Zīle” vadītājas – atlases konkursā amatam izvēlētas attiecīgi Ilze Indrikova un Daiva Grauduma, kuras darba gaitas uzsāks 1. aprīlī, vēsta Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Elīna Lūsiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada pašvaldība konkursu uz vakantajiem centru “Upe” un “Zīle” vadītāju amatiem izsludināja janvārī. Uz dienas aprūpes centra “Upe” vadītāja amatu bija pieteikušies pieci pretendenti, bet uz daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Zīle” vadītāja amatu tika saņemti deviņi pieteikumi, un tos izvērtēja ar izpilddirektora rīkojumu izveidotas komisijas. Augstāko punktu skaitu saņēma un līdz ar to par atbilstošākajām kandidātēm tika atzītas I.Indrikova un D.Grauduma.

I.Indrikovas līdzšinējās profesionālās gaitas saistītas ar vadošiem amatiem – 1996. gadā viņa sāka strādāt par Jelgavas Amatu skolas direktora vietnieci, 2003. gadā kļuva par dienas centra cilvēkiem ar garīgās veselības problēmām “Atbalsts” vadītāju, savukārt 2005. gadā par Jelgavas Amatu skolas direktori. 2007. gadā I.Indrikova sāka strādāt Nodarbinātības valsts aģentūras Dobeles filiāles vadītājas amatā.

“Strādājot vairāk nekā desmit gadus dažādos vadošos amatos, esmu ieguvusi pieredzi un praktiskas zināšanas komandas izveidē un kolektīva vadīšanā, saprotos ar cilvēkiem dažādos līmeņos. Jau esmu iepazinusies ar dienas aprūpes centra “Upe” telpām un sapratusi, kas būtu pirmie darāmie darbi. Vēlos rūpēties, lai centrā tiktu nodrošināta droša un atbalstoša vide gan tā klientiem, gan viņu ģimenes locekļiem,” stāsta I.Indrikova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt D.Graudumas līdzšinējās profesionālās gaitas cieši saistītas ar sociālo jomu – 2014. gadā viņa bija Ozolnieku novada Sociālā dienesta klientu apkalpošanas speciāliste, bet no 2018. gada – Ozolnieku novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece. 2021. gadā D.Grauduma strādāja par sociālo darbinieci biedrībā “Centrs “Marta””.

“Mani interesē sociālais darbs un tā izaicinājumi, meklēt un piesaistīt resursus cilvēku problēmu risināšanai. Strādājot Ozolnieku pašvaldības Sociālajā dienestā, ieguvu vērtīgu pieredz darbā ar klientiem, izprotu problēmas un nepieciešamības lauku teritorijās, savukārt darbs centrā “Marta” sniedza izpratni par kvalitatīvu, ilgtspējīgu sociālo pakalpojumu nozīmi sociālajā darbā ar klientiem, sadarbību ar valsts un pašvaldību iestādēm, starpprofesinonāļo un starpinstucionālo sadarbību,” stāsta D.Grauduma.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.