Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada iedzīvotāji aicina domi atjaunot darbā izpilddirektori un izveidot darboties spējīgu koalīciju

Jelgavas novada iedzīvotāju iniciatīvas grupa nosūtījusi vēstuli novada domei, aicinot to atjaunot darbā izpilddirektori un izveidot darboties spējīgu koalīciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji pārmet domniekiem haosa radīšanu, kas izraisot nestabilitāti un bremzējot pašvaldības darbu.

Atsevišķi pārmetumi veltīti deputātiem, kuri ir ievēlēti no bijušā Ozolnieku novada. “Ir saprotams, ka vēlēšanu rezultātu pārsvaru guvušie deputāti, kuri pārstāv Ozolnieku novadu, steidz panākt maksimālu ietekmi jaunizveidotā novada gaiteņos. (..) Redzams, ka tā vietā, lai koleģiāli vienotos par labākiem risinājumiem visiem, jūs populistiski agresīvā veidā, pieņemat lēmumus, kas nav par labu kopējam novadam, bet atspoguļo jūsu nodomu ieviest savu “Ozolnieku politiku”, izjaukt labi funkcionējušu administratīvo struktūru un realizēt ne jau iedzīvotājiem labākos risinājumus,” teikts vēstulē.

Iedzīvotāji prasa deputātiem ievērot deputātu ētiku, atjaunot darbā pašvaldības izpilddirektori Līgu Lonerti, atskaitīties par paveikto un vienoties par darboties spējīgu koalīciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēstuli parakstījuši 48 Jelgavas novada iedzīvotāju iniciatīvas grupas pārstāvji.

Kā ziņots, Jelgavas novada domes deputāti domes ārkārtas sēdē decembra beigās nolēma uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku no amata atstādināt izpilddirektori Lonerti.

Savukārt janvāra sākumā no amata tika atbrīvots Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (LZS), kurš iepriekš bija paziņojis, ka plāno atkāpties no amata pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teksts: LETA

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (5)

 1. Mīļie 48 Lonertes draugi, vai nevēlaties apmaksāt Ānes iedzīvotāju augstos apkures tarifus, kuri februārī jau būs virs 150€.
  Par augstākajiem apkures tarifiem novadā ir jāpateicas tieši Lonertei, iespējams ka ne jūs, ne viņa nezin, bet izvērtēt savu kapitālsabiedrību vadītāju nesaimniecisko lēmumu, neslēdzot ilgtermiņa dabasgāzes iepirkuma līgumu ir viņas pienākums.

  16
  12
 2. Nevis jaunie censoņi, bet vecais Jelgavas novada, visiem labi pazīstamais, censonis Dz.Cāzers. Jaunā dome vien cīnās ar sekām, cerams, ka tā ķersies arī pie cēloņiem.

  12
  9
  1. Nepūt pīlītes! Mums agrākajā Jelgavas novadā normāla gāzes cena pa vecam, bet tagad to pieslēdzot Ozolniekiem saņemsim jaunu līgumu pa jaunajām kosmosa cenām un to vēlas jaunie Domes censoņi- mūs pataisīt plikus!

   9
   2
   1. Lonertei ar Cāzeru šķiet pieņemami, ka šiem novadniekiem no – Bērzu iela 1, Līvbērze Bērzu iela 3, Līvbērze Bērzu iela 5, Līvbērze Bērzu iela 7, Līvbērze Bērzu iela 9, Līvbērze Jelgavas iela 11, Līvbērze Jelgavas iela 13, Līvbērze Jelgavas iela 4A, Līvbērze Jelgavas iela 4B-1, Līvbērze Jelgavas iela 4B-2, Līvbērze Jelgavas iela 6A, Līvbērze Jelgavas iela 9, Līvbērze Jelgavas iela 9A, Līvbērze Jelgavas iela 19, Līvbērze Lielupes iela 27, Kalnciems Upes iela 14-5,
    nav jāzin, kāds pārsteigums viņus gaida.

    9
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.