Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada iedzīvotāju forumā spriedīs par iespēju veidot iedzīvotāju padomes

Jelgavas novadā notiks iedzīvotāju forums, kurā apspriedīs iespēju veidot iedzīvotāju padomes, informē Jelgavas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpinot kopdares aktivitātes Jelgavas novadā, biedrība Lauku partnerība “Lielupe” aicina piedalīties iedzīvotāju forumā “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā”, kas notiks sestdien, 22.oktobrī no pulksten 10 Valgundes pagasta Informācijas, kultūras un sporta centrā “Avoti”.

Iedzīvotāji ciešā sadarbībā ar pašvaldību, var un spēj veidot tādu vidi, kurā ir vēlme dzīvot, strādāt un atpūsties. Šis ir laiks, lai stiprinātu šo sadarbību un meklētu kopīgas atbildes, kā kopā radīt un darīt vietējai kopienai, tās jēgpilnai attīstībai. Iedzīvotāju padomes ir viens no veidiem, kā stiprināt šo sadarbību, tā ir iespēja nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvniecību domē, pauda pasākuma rīkotāji.

Foruma laikā būs iespēja satikt pārstāvjus no Līvāniem un Ropažiem, kur iedzīvotāju padomes aktīvi līdzdarbojas novada dzīves veidošanā un uzklausīt pieredzes stāstus. Tāpat uzzināt Vides un reģionālās attīstības ministrijas un “Domnīcas Providus” pārstāvju redzējumu par iedzīvotāju padomēm. Sarunu darbnīcās iedzīvotāji varēs izteikties un rast atbildes uz jautājumu “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik tiek labots Pašvaldību likums, cita starpā paredzot veidot iedzīvotāju padomes. Valsts prezidents Egils Levits jauno Pašvaldību likumu nosūtījis Saeimai otrreizējai caurlūkošanai.

Foto: no arhīva un Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.