Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadā īstenos projektus infrastruktūras sakārtošanai un pakalpojumu pieejamībai

Lai realizētu vairākus iecerētus projektus, Jelgavas novada domes 23. septembra ārkārtas sēdē atbalstīti lēmumi par ilgtermiņa aizņēmumu ņemšanu Valsts kasē, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai ar Kohēzijas fonda atbalstu uzlabotu katlumāju darbības efektivitāti, nodrošinātu stabilu siltumenerģijas piegādi patērētājiem un siltumenerģijas tarifa prognozējamību ilgtermiņā, dome lēma sniegt galvojumu pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA „Ozolnieku KSDU” sešu Kohēzijas fonda projektu īstenošanai. Projektu ietvaros plānots Līvbērzē, Kalnciemā, Ozolniekos un Cenu pagasta Brankās un Ānē centralizētā siltumapgādes sistēmā izmantoto fosilo energoresursu aizstāt ar atjaunojamo energoresursu. 

Līvbērzes pagastā, Kalnciema pagastā un Cenu pagasta Ānē centralizētās siltumapgādes sistēmā plānots uzstādīt ar koksnes šķeldu kurināmu katlumāju, Cenu pagasta Brankās (Spartaka ielā) un Ozolniekos – ar koksnes granulām kurināmu katlu, Cenu pagasta Brankās (Saules ielā) – ar koksnes granulām kurināmu katlumāju.

Projektu īstenošanai Valsts kasē pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Ozolnieku KSDU” plāno ņemt aizņēmumu kopsummā 3 380 000 eiro apmērā. Projektus iecerēts realizēt 14 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru. Aizdevuma apmaksas termiņš – 30 gadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai realizētu pašvaldības investīciju projekta “Sesavas doktorāta izveide Sesavas pagastā, Jelgavas novadā” īstenošanu, dome lēma ņemt aizņēmumu 173 684,31 eiro apmērā. 

Projekta gaitā plānots izveidot ārsta un ārsta palīga kabinetus, procedūru telpu un nepieciešamās palīgtelpas. Ēkai tiks nomainīts grīdas segums, izbūvētas nenesošas starpsienas, jaunas durvju ailas, montēti iekārtie griesti un veikts telpu kosmētiskais remonts, izbūvēts sanitārais mezgls, piemērojot to apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, sakārtota ūdensapgāde, kanalizācija, apkure, elektroapgāde, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Kopējās būvdarbu izmaksas – 204 334,48 eiro. Aizdevuma apmaksas termiņš – 15 gadi.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.