Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadā izveido Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomi

Jelgavas novadā izveidota Uzņēmējdarbības konsultatīvā padome, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šonedēļ Jelgavas novada dome apstiprināja Uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes izveidi, lai uzturētu efektīvu dialogu starp Jelgavas novada pašvaldību un dažādu nozaru vietējiem uzņēmējiem, veicinātu viedokļu apmaiņu un tādu lēmumu pieņemšanu, kas novadā sekmētu uzņēmējdarbības vides attīstību.

Pašlaik sācies darbs pie padomes izveides, un jau drīzumā pašvaldība uzrunās vietējos uzņēmējus par viņu potenciālo dalību padomē.

Uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājs Andris Vereščagins norāda, ka pašvaldība patstāvīgi meklē jaunas iespējas sadarbības veicināšanai ar uzņēmējiem, un šis ir vēl viens solis sadarbības sekmēšanai. Viņš cer uz uzņēmēju atsaucību, lai kopīgi attīstītu novadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības konsultatīvo padomes nolikums paredz, ka to veidos divi Jelgavas novada pašvaldības pārstāvji un ne vairāk kā astoņi uzņēmēji, kuri veic saimniecisko darbību novada administratīvajā teritorijā; no tiem seši pārstāvēs Jelgavas novadā reģistrētu dažādu nozaru uzņēmumus – Jelgavas novada uzņēmēju biedrību, ražošanas uzņēmumus, lauksaimniecības uzņēmumus, mājražotājus un amatniekus, pakalpojumu – tūrisms, viesnīcas, ēdināšana – jomu, kā arī būvniecības jomu.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.