Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada Labklājības pārvaldi vadīs Karīna Voitkāne

 Turpmāk Jelgavas novada Labklājības pārvaldi vadīs Karīna Voitkāne, lēmusi Jelgavas novada dome.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Voitkāne absolvējusi Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu, saņemot profesionālo augstāko izglītību uzņēmējdarbības organizācijā un vadībā, kā arī ieguvusi profesionālā maģistra grādu sociālajā darbā. Pēdējos desmit gadus ieņēmusi Jelgavas novada pašvaldības Iekšējā audita vadītājas amatu, taču pieredzi sociālās aizsardzības un sociālo pakalpojumu sniegšanas jomā Voitkāne guvusi, strādājot Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā.

Stājoties amatā, Voitkāne noteikusi vairākas darba prioritātes, kas vērstas uz iestādes attīstību – novada sociālās vides izpēte, pašvaldībai pieejamo sociālās uzņēmējdarbības attīstības veicināšanas rīku apzināšana, sociālo pakalpojumu pilnveide atbilstoši iedzīvotāju vajadzībām, regulāra preventīvā sociālā darba nodrošināšana.

Konkurss uz vakanto iestādes vadītāja amatu tika izsludināts pērnā gada izskaņā. Saņemti trīs pretendentu pieteikumi, no kuriem Voitkāne atzīta par piemērotāko.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Jelgavas novada Labklājības pārvaldes vadītāja pienākumus līdz jauna vadītāja apstiprināšanai pildīja Ilze Āna. Tagad, kad amatā apstiprināta Voitkāne, Āna atgriezīsies pie Jelgavas novada sociālā dienesta vadīšanas.

Kā jau rakstīts, Jelgavas novada domes pērnā gada 30.novembra sēdē tika lemts par trīs iestāžu vadītāju atbrīvošanu no amata, tostarp tika atbrīvota arī Labklājības pārvaldes vadītāja Ieva Briģe. Ar diviem no trim vadītājiem darba tiesiskās attiecības tiek izbeigtas, pamatojoties uz darba likuma 100.pantu (darbinieka uzteikums). Kā domes sēdes laikā komentēts, iemesli ir dažādi, tostarp citi darba piedāvājumi.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.