Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada mērs uzskata, ka pašvaldībā nav skaidri noteiktas “koalīcijas līnijas”

Patlaban pašvaldībā nav skaidri noteiktas “koalīcijas līnijas” un deputāti “var pārmest deķi uz visām pusēm”, aģentūrai LETA sacīja Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (LA).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautāts par domes priekšsēdētāja vietnieku un izpilddirektores vietnieku skaita samazināšanu, politiķis piebilda, ka pašvaldībā “procesi ir diezgan dinamiski”, turklāt “nestabilitāte domē šobrīd ir ļoti augsta, un grūti neredzēt ierosinājumus ietaupīt”.

Izpilddirektores vietnieka juridiskajos jautājumos amata likvidēšanu Lasmanis skaidro, uzsverot, ka patlaban tas bija septiņu deputātu priekšlikums, turklāt vietnieku juridiskajos jautājumos veidoja tāpēc, ka iepriekš pašvaldībā nebija juridiskās nodaļas, kas tagad ir.

Lasmanis piebilda, ka šobrīd deputāti “var pārmest deķi uz visām pusēm”. “Četri deputāti no “Latvijas Zemnieku savienības” vēlas būt racionāli un grib pārmaiņas Jelgavas novadā,” tā Lasmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka 4.aprīlī notikušajā Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē apstiprināja pašvaldības nolikuma grozījumus, kas paredz domes priekšsēdētāja vietnieku skaita samazināšanu no trim vietniekiem uz vienu vietnieku un izpilddirektora vietnieka samazināšanu no diviem vietniekiem uz vienu vietnieku.

Pašvaldības domes deputāts Oskars Cīrulis iesniedzis atlūgumu, jo uzskata, ka trīs vietnieki pašvaldībā nav vajadzīgi. Viņš skaidroja, ka pirms tam novada domē bija divi priekšsēdētāja vietnieki, bet, veidojot jaunu koalīciju, izveidots arī trešā vietnieka amats.

Jelgavas novada domes sēdē viņa atlūgums tika apstiprināts un dome viņu atbrīvoja no domes priekšsēdētāja vietnieka amata.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.