Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novadā paplašināts iedzīvotāju loks, kam pašvaldība pilnībā finansēs pieslēgšanos komunikācijām

Jelgavas novadā paplašināts iedzīvotāju loks, kam pašvaldība pilnībā finansēs pieslēgšanos komunikācijām, liecina oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publicētie saistošo noteikumu grozījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada pašvaldības deputāti lēmuši grozīt saistošos noteikumus “Par Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”, paredzot līdzfinansējumu 100% apjomā trūcīgām mājsaimniecībām, maznodrošinātām personām, vientuļiem pensionāriem, politiski represētajiem, personām ar I invaliditātes grupu un daudzbērnu ģimenes loceklis, un, ja vismaz trīs bērni ir deklarēti nekustamajā īpašumā, kuram plānots pieslēgums.

Pārējiem iedzīvotājiem pašvaldības līdzfinansējums kanalizācijas pieslēguma izbūvei tiek piešķirts 50% no kopējām pieslēguma izmaksām, bet ne vairāk kā 1500 eiro, teikts saistošajos noteikumos.

Pēc administratīvi teritoriālās reformas pārskatot Ozolnieku novada domes apstiprinātos saistošos noteikumus “Par Ozolnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai”, tika samazināts to iedzīvotāju kategoriju skaits, kas var pretendēt uz pašvaldības līdzfinansējumu 100% apmērā īpašuma pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šiem jautājumiem pašvaldībā tika saņemti iedzīvotāju iesniegumi un iebildumi, un, pamatojoties uz tiem, saistošie noteikumi ir papildināti ar sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju kategorijām, pausts saistošo noteikumu anotācijā.

Līdzfinansējums tiks piešķirts atbilstoši pašvaldības kārtējā gada budžetā paredzēto līdzekļu apjomam.

Foto: no arhīva

  Līdzīgi raksti

  Reklāma

  Atbildēt

  Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

  Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

  Ar cieņu,
  ZZ.lv komanda.