Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada pašvaldība izveido spēli  viedierīcē, kurā uzdod āķīgus jautājumus

Jelgavas novada pašvaldība ir izstrādājusi lietotni “Izspēlē Jelgavas novadu!”. Tās mērķis ir veicināt iedzīvotāju piederības sajūtu, dot iespēju labāk iepazīt novadu un piedalīties apkārtējās vides labiekārtošanā, informē Jelgavas novada Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lietotne veidota kā spēle, ļaujot dalībniekiem paviesoties visos Jelgavas novada pagastos. Katrā pagastā izvēlēti konkrēti objekti, kuros izpildīt āķīgu un izzinošu novada jauniešu sagatavotu uzdevumu vai sniegt ieteikumu vides attīstībai un uzlabošanai. Tādējādi iedzīvotājs, paužot savu ideju, var līdzdarboties apkārtējās vides sakārtošanā un lēmumu pieņemšanas procesā.

Sakrājot noteiktu skaitu puzles gabaliņu, kas atklājas atbildot uz jautājumiem un iesūtot ierosinājumus, dalībnieks var pieteikties balvai, ko sarūpējusi Jelgavas novada pašvaldība. Balvā – vietējo pārtikas produktu ražotāju gardumi.

Lietotne bez maksas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmas viedierīcēm, to izstrādāja SIA “Cloud Enterprise Systems”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī spēles versija būs aktīva līdz 2023. gada novembra beigām, kad tiks nomainīti jautājumi un spēlē būs iespēja piedalīties atkārtoti.

Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jelgavasnovads.izzinijin;

iOS: https://apps.apple.com/lv/app/izsp%C4%93l%C4%93-novadu/id6444774184.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.