Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novada Valgundē un Līvbērzē notiks Zemessardzes mācības

12. un 13. februārī Jelgavas novada Valgundes un Līvbērzes pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas, informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štāba sabiedrisko attiecību speciāliste Guna Pričina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona mācībās zemessargi apgūs un uzlabos lauka kaujas iemaņas, sakaru nodrošināšanas prasmes un orientēšanos apstākļos, kas apgrūtina uzdevuma izpildi. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai zemessargi pilnveidotu savas kaujas prasmes un vienmēr būtu gatavi aizstāvēt savu novadu un kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām aizsargāt Latviju.

Mācību uzdevumi tiks veikti ar Jelgavas novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, visus uzdevumus un apmācību īstenojot atbilstoši valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem drošības pasākumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija. Militārā transporta, tajā skaitā sešriteņu kvadraciklu “Bombardier MAX 650 XT”, īslaicīga pārvietošanās notiks: Līvbērzes pagastā pa autoceļu Tušķi – Kalnciems (V1065); Valgundes pagastā – pa autoceļu  Jelgava – Kalnciems (P99) un Skolas ceļu, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Jelgavas novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Foto: no Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52.kaujas atbalsta bataljona arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.