Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novads aizņemsies Vircavas vidusskolas un sporta halles teritorijas labiekārtošanai

Jelgavas novada dome maija sēdē lēmusi aizņemties 616 254 eiro prioritārā investīciju projekta “Vircavas pagasta vidusskolas un sporta halles teritorijas labiekārtošana” īstenošanai, informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta gaitā Vircavas vidusskolas teritorijai plānots uzlabot tehnisko un vizuālo stāvokli, kā arī izbūvēt drošu transporta un gājēju infrastruktūru.

Saņemot no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pozitīvu atzinumu prioritārā investīciju projekta īstenošanai, lēmums par aizņēmuma no Valsts kases nepieciešamību ir nākamais solis projekta virzībai, skaidro Jelgavas novada pašvaldībā.

Aprīlī noslēdzies izsludinātais iepirkums par būvdarbu veikšanu Vircavas vidusskolas un sporta halles teritorijas labiekārtošanai. Pašvaldība ar konkrētu pretendentu līgumu slēgs pēc Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomes aizņēmuma atļaujas saņemšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā informē, ka, īstenojot prioritāro investīciju projektu “Vircavas pagasta vidusskolas un sporta halles teritorijas labiekārtošana”, izglītības iestādes teritorijā iecerēts izveidot mūsdienīgu sporta zonu un atpūtas zonu ar rotaļlaukumu. Plānots veikt arī apzaļumošanas darbus un uzstādīt jaunus solus, atkritumu urnas, un velosipēdu novietnes. Tāpat iecerēts izbūvēt lietus ūdens kanalizācijas, drenāžas, āra apgaismojuma tīklu un video novērošanas sistēmu gan skolas, gan sporta halles teritorijā. Realizējot projektu, pie izglītības iestādes nepieciešams arī izbūvēt gan drošu transporta un gājēju infrastruktūru, pilnībā mainot iebraukšanas ceļu, gan arī autostāvvietu.

Projekta īstenošanas laiks plānots no šī gada vasaras līdz šī gada beigām.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.