Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novads noslēdz sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis kopā ar Izglītības pārvaldes vadītāju Gintu Avotiņu 1. jūnijā viesojās Latvijas Universitātes (LU) filiālē Bauskā, tiekoties ar LU rektoru Indriķi Muižnieku.  Tikšanās laikā  noslēgts sadarbības līgums, kurā Jelgavas novada pašvaldība un Latvijas Universitāte apņemas kopīgi strādāt izglītības, zinātnes un pētniecības saskaņotai attīstībai, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par sadarbības līguma slēgšanu ar Latvijas Universitāti Jelgavas novada deputāti lēma šā gada 25.maijā, ar mērķi paplašināt Jelgavas novada topošo un esošo studējošo iespējas iegūt augstāko izglītību un īstenot mūžizglītības koncepciju.

Parakstītais abu iestāžu sadarbības līgums paredz savstarpēju informācijas apmaiņu, sadarbību bibliotēku izmantošanā, kopīgi organizēt nozaru speciālistu lekcijas, seminārus un diskusijas par būtiskiem tematiem un aktualitātēm.

Tāpat, parakstot sadarbības līgumu, Latvijas Universitāte apņēmās LU Bauskas filiālē vai Rīgā studējošajiem Jelgavas novada iedzīvotājiem piedāvāt prakses iespējas pašvaldības padotības iestādēs un uzņēmumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības deleģētām personām līguma ietvaros būs iespēja arī piedalīties valsts pārbaudījumu komisiju darbā profesionālās augstākās izglītības studiju programmās, kā arī izstrādāt pētnieciskā darba virzienus kvalifikācijas, bakalaura un maģistra darbu tematiem LU studējošajiem, kas atbilst Jelgavas novada attīstības programmai.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.