Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novads sniegs finansiālo atbalstu radošajai, intelektuālajai un profesionālajai attīstībai

Lai veicinātu jauniešu radošumu, intelektuālo potenciālu un profesionālo izaugsmi, jau otro gadu Jelgavas novads piešķirs līdzfinansējumu 15 Jelgavas novada izglītības iestāžu izglītojamo spēju attīstīšanai izglītojošos pasākumos, informē pašvaldība. Finansiālā atbalsta programma dos jauniešiem iespēju piedalīties dažādos pasākumos, piemēram, nometnēs, meistarklasēs, kursos u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu, kurā aprakstīts izvēlētais pasākums, plānotās izmaksas un paveiktā pamatojums, savas skolas administrācijai jāiesniedz līdz 2023. gada 30. maijam.

Pieteikuma satura kritēriji:

  • Mācību sasniegumi: apraksti savus panākumus un veikumus mācību procesā, kā arī iegūtos rezultātus dažādos priekšmetos vai jomās.
  • Panākumi olimpiādēs, konkursos, sacensībās: apraksti savu dalību un rezultātus dažādos intelektuālajos vai sportiskajos pasākumos un sacensībās.
  • Līdzdalība un aktivitāte izglītības iestādēs, novada un valsts līmeņa pasākumos: pierādi savu aktīvo līdzdalību un veikumu skolas, novada vai valsts organizētajos pasākumos vai projektos.
  • Brīvprātīgais darbs: apraksti savu iesaistīšanos brīvprātīgajā darbā un tā ietekmi uz kopienas labklājību vai sociālo ieguldījumu.
  • Pasākumu organizēšana: sniedz informāciju par pasākumu organizēšanu, ko tu esi veicis vai piedalījies, un to nozīmi skolai vai sabiedrībai.
  • Cita būtiska informācija: nodrošini citus svarīgus faktorus vai sasniegumus, kas jāņem vērā, izvērtējot tavu pieteikumu.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.