Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pašvaldība izsludina pieteikšanos biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju projektu konkursam

Jelgavas valstspilsētas pašvaldība izsludina projektu konkursu “Jelgavas valstspilsētas biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts” 2022. gadam.  Pieteikumi iesniedzami līdz 2022. gada 18. marta pulksten 14.30, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa mērķis ir sekmēt jelgavnieku aktivitāti un personu apvienību iesaistīšanos Jelgavas attīstības, kultūras un sociālo jautājumu risināšanā, veicinot iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, tradīciju saglabāšanos un sadarbību starp Jelgavas valstspilsētas pašvaldību un biedrībām, nodibinājumiem un reliģiskajām organizācijām, kas darbojas un ir reģistrētas Jelgavas valstspilsētas teritorijā.

Programmas finansējuma fonda līdzekļus piešķir:

  • sabiedriski nozīmīgu pasākumu organizēšanai un projektu realizēšanai Jelgavas valstspilsētā;
  • telpu remontam, remonta materiālu un pamatlīdzekļu iegādei (piemēram, aprīkojums), kas nepieciešami nevalstiskās organizācijas pamatdarbības nodrošināšanai;
  • administratīvajiem izdevumiem, kas nepieciešami nevalstiskās organizācijas darbības nodrošināšanai;
  • sociālo programmu īstenošanai;
  • pašdarbības kolektīvu darbības nodrošināšanai.

Programmas finansējuma fonda līdzekļus nepiešķir:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • nekustamā īpašuma iegādei;
  • politisko programmu īstenošanai.

Projektu pieteikumi līdz 2022. gada 18. marta pulksten 14.30 slēgtā aploksnē (katra projekta pieteikums jāiesniedz atsevišķā aploksnē) jāiesniedz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, jāiesūta elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisku parakstu) uz e-pastu: pasts@jelgava.lv vai pa pastu: Jelgavas pilsētas dome, Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001. Pasta zīmoga datumam jābūt ne vēlākam par 2022. gada 18. martu.

Uz aploksnes vai e-pasta vēstules aprakstā jānorāda iesniedzēja nosaukums, juridiskā adrese, un adresāts – Jelgavas valstspilsētas “Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts”.

Iesniegtie projektu pieteikumi tiks izskatīti un rezultāti paziņoti ne vēlāk kā līdz 2022. gada 15. aprīlim. Projektu pieteikumi, kuri neatbildīs konkursa nolikumam, tālākā vērtēšanā nepiedalās. Projektu pieteikumi jārealizē līdz 2022. gada 31. decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu pieteikumu sagatavo, izmantojot veidlapu “Projekta pieteikums “Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsts””, kura publicēta Jelgavas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pilsēta”, “Sabiedrība”, “NVO”, ievērojot norādītās vadlīnijas. Turpat pieejams arī konkursa nolikums. Projekta pieteikuma veidlapu var saņemt arī Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā 131. kabinetā, Lielajā ielā 11, Jelgavā.

Kontaktpersona jautājumiem un papildu informācijai par pieteikšanos: Biedrību, nodibinājumu un reliģisko organizāciju atbalsta komisijas sekretāre Līga Ozoliņa. Tālrunis – 63005522, e-pasts liga.ozoliņa@jelgava.lv.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.