Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pašvaldība līdzfinansēs apkaimju teritoriju attīstības idejas

Lai veicinātu iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un aktīvu iesaistīšanos savu dzīvesvietu apkaimju labiekārtošanā un teritorijas attīstībā, Jelgavas valstpilsētas pašvaldība gatavo projektu konkursa nolikumu. Konkursā tiks aicinātas piedalīties gan nevalstiskās organizācijas, gan privātpersonas, kas ieinteresētas tuvākās apkaimes iedzīvotājiem aktuālu uz teritorijas labiekārtošanu un attīstību vērstu projektu realizēšanā. Tāpēc pašvaldība aicina jelgavniekus meklēt domubiedrus, kas darbosies noteiktu dzīvojamo teritoriju iedzīvotāju interesēs, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad iesniegto ideju īstenošanai pašvaldības budžetā paredzēti 30 tūkstoši eiro, savukārt nākotnē pašvaldība šiem mērķiem plāno novirzīt lielākus naudas līdzekļus. Darbu ar apkaimju biedrībām to ideju realizācijā koordinēs pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”, kurā šim darbam tiks nozīmēts atbildīgais speciālists.

Pašvaldības finansējumu varēs saņemt projekti, kuru realizācija plānota pašvaldībai piederošā teritorijā. Par konkursa nolikumu un norisi martā lems valstspilsētas dome.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.