Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pašvaldība sarūpējusi bērniem Ziemassvētku izrādi

Pēc divu gadu pārtraukuma pirmsskolas izglītības iestāžu piecgadniekiem un sešgadniekiem, kā arī 1.–4. klašu skolēniem atkal būs iespēja klātienē noskatīties teātra izrādi un satikties ar Ziemassvētku vecīti. Šogad no 6. līdz 9. decembrim uz pasakas “Pelnrušķīte” uzvedumu pilsētas kultūras namā gaidīti gandrīz 5000 bērnu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tamāras Gabbes lugu “Pelnrušķīte” bērniem parādīs Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri Daces Vilnes režijā. “Pasaka stāsta arī par šodien svarīgām lietām, piemēram, par labestību un spēju ieklausīties otrā. Un – kā jau pasakā – brīnumi notiks,” saka izrādes režisore.

Izrādes paredzētas 6., 7. un 8. decembrī pulksten 10, 12 un 14 un 9. decembrī pulksten 10 un 12. Pēc izrādes bērnus gaidīs Ziemassvētku vecītis.

Pašvaldības Ziemassvētku sveiciens paredzēts arī ikvienam mazajam jelgavniekam, kuram ir pieci vai seši gadi un kurš neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, kā arī 1.–4. klašu skolēniem, kuriem ir mājmācība. Šo bērnu vecāki par iespēju apmeklēt Ziemassvētku izrādi aicināti sazināties pa tālruni 63048800.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai, kā arī publicitātes materiālu veidošanai.

Foto: Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra arhīvs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.