Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pedagogi, piedaloties radošo darbu konkursā “Mācies digitāli”, var iegūt 500 eiro

Lai pedagogus rosinātu izstrādāt radošus digitālos mācību līdzekļus, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) organizē radošo darbu konkursu Jelgavas pedagogiem “Mācies digitāli”. Pedagogiem līdz 28. martam jāiesniedz pieteikums un izstrādātie digitālie mācību līdzekļi, un piedalīties var gan individuāli, gan komandā. Galvenā balva – 500 eiro, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss tiek rīkots, lai apzinātu un veicinātu pedagogu radošumu digitālo mācību līdzekļu izstrādē, informācijas tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā un labās prakses pārnesi. ZRKAC to organizē sadarbībā ar Jelgavas Izglītības pārvaldi. Pedagogi piedalīties konkursā var gan individuāli, gan komandā.

Darbu vērtēšana notiks četrās grupās – pirmsskola, pamatizglītība (1.–9. klase), vidējā un profesionālā izglītība un interešu izglītība –, katrā nosakot uzvarētāju. Darba autors vai autorkolektīvs par darbu, kas iegūs 1. vietu, saņems naudas balvu 500 eiro, par 2. vietu tiks piešķirti 400 eiro, bet par 3. vietu – 300 eiro.

Pieteikumus un darbus konkursam “Mācies digitāli” var iesniegt līdz 28. martam elektroniski ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa darbu vērtēšana noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā iesniegtos darbus līdz 14. aprīlim vērtēs ekspertu komisija, bet otrajā kārtā augstāko punktu skaitu ieguvušo darbu autori tiks uzaicināti prezentēt savu digitālo mācību līdzekli ekspertu komisijai un atbildēt uz tās jautājumiem. Plānots, ka pedagogi otrajā kārtā darbus tiešsaistē prezentēs laikā no 21. līdz 29. aprīlim.

Ar detalizētu konkursa “Mācies digitāli” nolikumu pedagogi var iepazīties ŠEIT.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.