Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pilī gaidāms horeogrāfes Guntas Skujas svētku koncerts

Atzīmējot horeogrāfes Guntas Skujas jubileju un ieskandinot Vispārējos XVII latviešu dziesmu un XVII deju svētkus, 13. maijā pulksten 16 Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU, iepriekš LLU) Aulā norisināsies krāšņs svētku koncerts “Ej un dedz…”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nopelniem bagātā Gunta Skuja ir deju pedagoģe, deju svētku virsvadītāja un horeogrāfe, kura katru sezonu rada jaunas dejas, kas iekļautas ne tikai Latvijas skatuviskās dejas zelta fondā, bet arī dziesmu un deju svētku repertuārā, atstājot būtisku ieguldījumu latviešu skatuviskās dejas mākslā.

Koncertā piedalās Guntas Skujas mākslinieciskie kolektīvi – LBTU Tautas deju ansamblis “Kalve”, Mārupes kultūras nama Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārupieši” – D un E grupas sastāvi, kā arī Mārupes kultūras nama Senioru deju kolektīvs “Klasesbiedri”.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Gunta Skuja, režisore Elīna Apsīte, savukārt par koncerta noskaņu parūpēsies Liepājas teātra aktieris Valts Skuja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dejotāju iedvesmota, G. Skuja radījusi vairāk nekā 50 jaunrades deju, tostarp “Visu dienu Jumi dzinu”, “Metenis”, “Gāju, gāju šo celiņu”, “Ik rudeni valodiņa”, “Eņģelītis”, “Malējiņa”, “Odums”, “Gosti”, “Jezups”, “Man izauga divas vārpas”, “Gailis un vista”, “Dieviņš bija”, “Buramdancis”, “Gričeņiks”, “Ziemas svētki”, “Pērkoņdancis” un citas.

Biļetes uz koncertu var iegādāties ŠEIT

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.