Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Pilsētas bibliotēka piedāvā apgūt datora un interneta lietošanas pamatiemaņas

Jelgavas Pilsētas bibliotēka turpina konsultēt iedzīvotājus digitālās pratības jautājumos, piedāvājot apgūt datora, viedtālruņa un interneta lietošanas pamatiemaņas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konsultācijas digitālās pratības jautājumos ir bez maksas un tām var pieteikties, aizpildot pieteikuma veidlapu bibliotēkas mājaslapā www.jelgavasbiblioteka.lv vai zvanot pa tālruni 63007748, 63046488. Piesakoties konsultācijām var norādīt sev ērtāko laiku. Jāņem vērā, ka datora un interneta lietošanas pamatiemaņu konsultācijas organizē klātienē bibliotēkā, savukārt tiešsaistē iespējams saņemt atbildes datora, viedtālruņa lietošanas un interneta izmantošanas jautājumos.

Pilsētas bibliotēkas speciāliste Viktorija Agafonova stāsta, ka gadā vidēji tiek organizētas 60 konsultācijas. Iedzīvotāji vēršas bibliotēkā ar dažādiem jautājumiem saistībā ar digitālo pratību – viedtālruņu, datoru un tiešsaistes rīku izmantošanu, kā arī izdevumu dokumentu pievienošanu EDS sistēmai u.c.

Foto: Canva.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.