Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā plāno būvēt liftu

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas ēkā Akadēmijas ielā 26 šogad ir paredzēts izbūvēt liftu.

Šonedēļ Finanšu komitejā deputāti atbalstīja izstrādāto lēmumprojektu, kas paredz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai iesniegt prioritāro investīciju projektu “Lifta izbūve Jelgavas Pilsētas bibliotēkā”, kura kopējās izmaksas ir 250 000 eiro, pašvaldības budžetā paredzot finansējumu šim mērķiem, ja projekts tiek apstiprināts, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas ēkā Akadēmijas ielā 26 šogad ir paredzēts izbūvēt liftu, tādējādi būtiski uzlabojot vides pieejamību, kas ļaus gan lasītavu ēkas 2. stāvā, gan pasākumus Krišjāņa Barona zālē pilnvērtīgi apmeklēt un citus pakalpojumus saņemt arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem un ģimenēm ar maziem bērniem. Ieeja liftā paredzēta ēkas iekšpusē, bet lifts tiks būvēts kā āra lifts.

Lēmumprojekts, kas 27. janvārī vēl tiks skatīts domē, paredz, ka projekta apstiprināšanas gadījumā Jelgavas pašvaldības budžetā ir jānodrošina projekta īstenošanai nepieciešamais finansējums – 250 000 eiro.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.