Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pilsētas slimnīcā aktualizētas izmaiņas pakalpojumu sniegšanā

Lai Jelgavas pilsētas slimnīca turpinātu nodrošināt pakalpojumus atbilstošā epidemioloģiskās drošības līmenī un pasargātu kā slimnīcas pacientus, tā darbiniekus no riska saslimt ar Covid-19, gripu un citām elpceļu infekcijām, tiek aktualizēta pakalpojumu sniegšanas kārtība, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” aktualizētā pakalpojumu sniegšanas kārtība

Slimnīcas galvenā ieeja ir atvērta darba dienās no pulksten 7.30 līdz 17.30 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 16. Ambulatorā nodaļa atvērta darba dienās no pulksten 8 līdz 16.

Pacienti aicināti savlaicīgi sagatavot nepieciešamos dokumentus: obligāti personu apliecinošu dokumentu un, ja ir, 1. vai 2. grupas invaliditātes apliecību, trūcīgas mājsaimniecības statusa apliecinājumu, Otrā pasaules kara dalībnieka, politiski represētās personas vai Čornobiļas atomelektrostacijas avārijas rezultātā cietušās personas vai tās seku likvidācijā cietušās personas apliecību. Arī bērnam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments vai dzimšanas apliecība – nepietiek tikai ar vecāka dokumentiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piederīgo apmeklējumi pie stacionāra pacientiem nav atļauti.

Par iespēju apmeklēt smagi slimu pacientu lemj ārstējošais ārsts vai nodaļas vadītājs. Šādam apmeklējumam tiks noteikts konkrēts laiks un izsniegta caurlaide.

Dzemdību nodaļā tuvas atbalsta personas dalība dzemdībās vai apmeklējums ir atļauts, bet personai nodaļā obligāti jāveic Covid-19 ātrais antigēna tests, un netiks ielaistas personas ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm un/vai Covid-19 simptomiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bērnu nodaļā pie bērna visu diennakti drīkst palikt tikai viens no vecākiem. Ir iespēja vecākiem palikt uz maiņām. Par nepieciešamību vecākam palikt pie bērna par valsts līdzekļiem lemj bērna ārstējošais ārsts.

Stacionāra pacients vai pacienta pavadošā persona (Dzemdību nodaļā un Bērnu nodaļā) ārpus nodaļas telpām drīkst doties tikai ar ārsta vai māsas atļauju.

Paciņas pacientiem ir iespēja nodot slimnīcas garderobē darba dienās no pulksten 7.30 līdz 17.30 un brīvdienās no pulksten 8 līdz 16. Uz paciņas skaidri un salasāmi jānorāda pacienta vārds, uzvārds un nodaļa (vēlams norādīt arī palātas numuru). Paciņa jāsaliek tā, lai tās saturu var pārlūkot slimnīcas personāls. Pacientiem aizliegts piegādāt alkoholu, cigaretes un citus priekšmetus, kas nav piemēroti lietošanai stacionārā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ambulatorie pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties var tikai attālināti – pa tālruni vai slimnīcas mājaslapā www.jpslimnica.lv. Pierakstīties klātienē slimnīcā nav iespējams.

Tālruņa numuri pierakstam:

 pie speciālistiem Ambulatorajā nodaļā – 63030364;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– diagnostiskās radioloģijas izmeklējumi – 63030136;

– endoskopiskie izmeklējumi – 63030364;

– fizikālās procedūras, masāža – 63030137;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– fizioterapija – 63030638;

– Holtera monitorēšana, veloergometrija – 63030364;

– SIA “Centrālā laboratorija”– 67334433 (vai e-pieraksts www.laboratorija.lv);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– SIA “Vizuālā diagnostika”(MR izmeklējumam) – 63049602, 22016937.

Slimnīcas vadība aicina iedzīvotājus uz sadarbību un izpratni, jo mērķis ir pasargāt slimnīcas pacientus un personālu. “Aicinām pacientus tikai neatliekamos gadījumos apmeklēt slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, savukārt citās situācijās vispirms vērsties pie sava ģimenes ārsta,”uzsver SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca”valdes loceklis Kārlis Smilga.

Brīvdienās, kad ģimenes ārsti nav pieejami, pacienti aicināti zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis izveidots kā iespēja iedzīvotājiem ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīnisku konsultāciju – kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.