Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas pilsētas svētku pasākumi (FOTO)

Ar devīzi “Mēs esam Jelgava” šodien turpinās Jelgavas pilsētas svētki. Šodien Jelgavu 757. dzimšanas dienā, reizē priecējot citus, sveica pilsētas amatiermākslas kolektīvi, uzstājoties dažādās vietās pilsētā, savu sveicienu dziesmā un dejā pasākumā “Draudzības vainags” pauda mazākumtautību kolektīvi. Liela rosība valdīja Hercoga Jēkaba laukumā un “Gren” biomasas koģenerācijas stacijā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīta pusē jelgavniekus pie kultūras nama, Driksas ielā un Pasta ielā modināja vokālie ansambļi “Vīzija”, “Guns”, Tirkīzkora sieviešu ansamblis, folkloras kopa “Dimzēns”, deju kolektīvs “Vēja zirdziņš”, “Ieviņa”, tautas deju ansambļi “Lielupe”, “Diždancis”, “Ritums”, “Laipa” un citi.

Hercoga Jēkaba laukumā pulcē dažādas aktivitātes ģimenēm pasākumā “Sajūtu parks”. Gaisā tiek laisti lielizmēra burbuļi, zīmēti apsveikumi Jelgavai dzimšanas dienā, par piemiņu no svētkiem, apmeklētāji sevi iemūžina īpašā ceriņiem rotātā foto stūrī.

Līdz pulksten 15 “Gren” biomasas koģenerācijas stacijā Rūpniecības ielā 73A notika Atvērto durvju diena. Tajā ikviens varēja doties ekskursijā uzņēmuma gidu pavadībā pa Latvijā lielāko biomasas koģenerācijas staciju. Bērni varēja piedalīties radošajās darbnīcās, viktorīnās, kā arī apmeklētājus sagaidīja muzikāls baudījums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs esam Jelgava” – multikulturālā pasākumā “Draudzības vainags” apliecināja pilsētas mazākumtautību kolektīvi, kas Jelgavas dzimšanas dienā bija sarūpējuši krāšņu koncertu Sabiedriskā centra pagalmā Skolotāju ielā 8.

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Būšu gadīga, malači bija ļoti interesanti, tiešām kur vien es gāju visur kaut kas notika, man kā Jelgavas novada iedzīvotājiem ļoti patika, vienīgi žēl kā tajā dienā nepaņēmu līdzi savus bērnus. Nākošajā redzēt vajadzētu kā katram Jelgavas novada iedzīvotājiem uz paskastī saņemt tādu kā mazu reklāmu ar to kas notiks tajās dienās un arī par tirziņu kas tur būs un ko var tur iegādāties. Bet pēc būtības malači tā darīt katru gadu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.