Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina atrast Lieldienas

Lieldienu brīvdienās no 15. līdz 18. aprīlim Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) ikvienu aicina uz aizraujošu aktivitāti “Atrodi Lieldienas!”, kas noritēs Jelgavas pilsētas robežās. Aktivitāte piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan individuāliem atpūtniekiem – distanci un spēlē pavadīto laiku katrs var noteikt pats, informē JRTC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles ietvaros dalībniekiem būs jāmeklē un jāfotografē dažādi ar Lieldienu tematiku sasaistīti objekti Jelgavas pilsētā. Meklējamie objekti būs atzīmēti ar ikonām, taču konkrētas norādes, kas ir jāfotografē, netiks dotas, tāpēc ikviens aktivitātes dalībnieks varēs izmatot savu radošo pusi šo uzdevumu risināšanā. Objektu fotogrāfijas visas kopā jāiesūta caur aplikāciju “WhatsApp” uz JRTC telefona numuru 25619266.

Spēles “Atrodi Lieldienas!” darba lapas varēs saņemt JRTC (Akadēmijas iela 1, Jelgavā) piektdien un sestdien no pulksten 10 līdz 21, svētdien no pulksten 11 līdz 21, kā arī lejupielādēt no tīmekļa vietnes www.visit.jelgava.lv. Jāatzīmē, ka 18.aprīlī JRTC apmeklētājiem būs slēgts, tāpēc darba lapu aicinām lejupielādēt virtuāli.

Dalībnieku telefona numuri tiks izmantoti, lai sazinātos par balvu saņemšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv.

Savukārt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī 16. un 17. aprīlī paredzēta Lieldienu tematikai veltīta aktivitāte, kas priecēs gan mazus, gan lielus apmeklētājus, kā arī ikvienam būs iespēja vērot Jelgavas panorāmu no 37 m augstā skatu laukuma, bet izstāžu zālē no 1.aprīļa līdz 5.maijam būs skatāma Zitas Vēveres gleznu izstāde. Savukārt Torņa kāpņu telpā izstādes “Jelgavas centra nami un ielas vēstures līkločos” ietvaros varēs iepazīt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi un apskatīt Jelgavas centra namu un ielu pārvērtības laiku griežos.

Skatu laukuma un izstāžu zāles ieejas biļešu cenas pieaugušajiem 1 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 eiro. Torņa darba laiks svētkos nemainīgs: piektdien un sestdien no pulksten 10 līdz 21, svētdien un pirmdien no pulksten 11 līdz 21.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājā Vecpilsētas 14 no 1. aprīļa līdz 31. maijam būs skatāma Tautas lietišķās mākslas meistares Ausmas Spalviņas austo lakatu izstāde “Pavasara košums lakatu rakstos un puzuros”. Izstāde skatāma bez maksas darba dienās no pulksten 10 līdz 18. 

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.