Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz aktivitāti “Medus maize prātlauzim”

27. augustā no pulksten 11 līdz 17 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina piedalīties erudīcijas spēlē “Medus maize prātlauzim”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ik gadu augusta nogalē Jelgavā tiek atzīmēti Vispārējie Piena, medus un maizes svētki. Šogad svētku laikā JRTC ir sagatavojis aizraujošu aktivitāti ikvienam interesentam, kas ļaus atklāt piena, medus un maizes vērtīgās īpašības, iepazīt svētku tirdziņa dalībniekus un uzzināt interesantus faktus par vietējām saimniecībām. Dalība aktivitātē ir bez maksas.

Darba lapas būs iespēja saņemt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī no pulksten 11, savukārt aizpildītas lapas jāiesniedz atpakaļ līdz pulksten 17. Trīs veiksmīgākie aktivitātes dalībnieki saņems veicinošas balvas no JRTC.

Pilsētas iedzīvotāji un viesi svētku dienā no pulksten 9 līdz 22 aicināti apmeklēt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un 1. stāvā – reģionālajā tūrisma centrā – uzzināt par atpūtas iespējām pilsētā un apkārtnē, kā arī apmeklēt skatu laukumu 9.stāvā, no kura paveras skaists skats uz pilsētu un Vispārējo Piena, medus un maizes svētku norises vietām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt no pulksten 10 līdz 18 Tornī apskatei pieejamas vēstures ekspozīcijas “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem”, “Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas stāsts”, kas modernā, interaktīvā veidā iepazīstina ar nozīmīgiem pilsētas un senās baznīcas vēstures faktiem.

Skatu laukuma apmeklējums pieaugušajiem – 1 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,50 eiro, savukārt vēstures ekspozīciju un skatu laukuma apmeklējums kopā pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro.

JRTC ir apkopojis idejas, kā pavadīt 22. Vispārējos Piena, medus un maizes svētkus Jelgavā, izceļot apskates objektus, ēdināšanas uzņēmumu īpašos piedāvājumus un svētku programmu. Apkopojumu iespējams apskatīt tūrisma tīmekļa vietnē www.visit.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Foto : iestāde “Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.