Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs aicina uz noslēdzošo erudīcijas vakaru “Prātlauzis”

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) rudens mēnešos organizē erudīcijas vakaru ciklu “Prātlauzis”. Līdz šim noritējuši jau divi spēļu vakari. Noslēdzošais “Prātlauzis” norisināsies 16.novembrī no pulksten 18 līdz 20 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, informē JRTC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prāta spēļu dalībnieki varēs sacensties zināšanās par Jelgavas vēsturi un mūsdienām, tūrismu un ceļošanu, kā arī par Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma pakalpojuma sniedzējiem. Spēļu vakars būs sadalīts astoņās kārtās, katrā kārtā dalībniekiem būs jāatbild uz desmit jautājumiem. Vakara gaitā būs jārisina rēbusi, jācenšas sadzirdēt un saredzēt atbildes dažādos video materiālos, pēc norādēm jāatmin kāds tūrisma objekts vai ievērojama vieta. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie vērtīgām balvām no JRTC, Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Erudīcijas vakariem aicinātas pieteikties komandas divu līdz četru cilvēku sastāvā. Piesakoties būs jānorāda komandas nosaukums, kontakttālrunis un e-pasts. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai 25619266, vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Foto: JRTC

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.