Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs piedalīsies tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā

Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) gada sākumā pārstāvēs Jelgavu un Jelgavas novadu starptautiskajās tūrisma izstādēs Lietuvā un Latvijā. No 26. līdz 28. janvārim par pilsētas un novada atpūtas iespējām ikviens interesents varēs uzzināt tūrisma izstādē “Adventur 2024” Viļņā. Savukārt no 2. līdz 4. februārim par Jelgavas un Jelgavas novada tūrisma aktualitātēm varēs uzzināt starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2024” Rīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gan Viļņas, gan Rīgas izstādēs JRTC piedalīsies kopējā Zemgales tūrisma asociācijas stendā, aicinot iepazīt Jelgavas un apkārtnes plašo tūrisma piedāvājumu jaunajā tūrisma sezonā. Interesenti stendos varēs saņemt jaunos tūrisma materiālus, ceļvežus un kartes gan latviešu, gan lietuviešu un angļu valodās, uzzināt par atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas piedāvājumiem, kā arī nozīmīgākākajiem šī gada pasākumiem Jelgavā un Jelgavas novadā.

Izstāžu laikā ceļotāji būs aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, piemēram, “Adventur” apmeklētāji varēs griezt laimes ratu un, atbildot uz jautājumiem par tūrisma tēmu Jelgavā un Jelgavas novadā, iegūt veicinošas balvas no JRTC, Jelgavas novada, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, būs iespēja laimēt ieejas biļetes uz 25. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu un balvas no citiem Zemgales reģiona tūrisma informācijas centriem. “Balttour” apmeklētāji varēs piedalīties tūrisma viktorīnā un saņemt balvas no JRTC, ieejas biļetes uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un Jelgavas Vecpilsētas māju.

Pasākumu laikā JRTC pārstāvjiem būs iespēja ne tikai uzrunāt izstāžu apmeklētājus, bet arī tikties ar tūrisma nozares profesionāļiem – gidiem, tūroperatoriem un viedokļu līderiem, lai prezentētu apskates objektus, piedāvājumus un tūrisma iespējas Jelgavā un Jelgavas novadā, kā arī informētu par grupu izmitināšanas un ēdināšanas iespējām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada “Adventur” izstādes tēma ir “Māksla piedzīvot”, tāpēc galvenais akcents, prezentējot pilsētas un novada tūrisma iespējas, būs vērsts uz aktīvo atpūtu, iespēju piedzīvot jaunas emocijas, atklāt, izzināt un izgaršot.

Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour” – ir nozīmīgākais tūrisma notikums Baltijā, kas ceļotājiem palīdz izvēlēties galamērķus un plānot ceļojumus. Savukārt tūrisma nozares profesionāļiem izstādes laikā ir iespēja iegūt kontaktus un veidot sadarbību. Viens no “Balttour” izstādes mērķiem ir parādīt vietējiem un kaimiņvalstu ceļotājiem Baltijas valstu un Latvijas tūrisma pērles un atpūtas iespējas.

Tūrisma izstādēs Viļņā un Rīgā Zemgales stendā šogad būs pārstāvēti pieci reģiona tūrisma informācijas centri – Jelgava un Jelgavas novads, Bauska, Dobele, Aizkraukle, Jēkabpils.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Foto: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.