Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas seniori aicināti bez maksas uzlabot digitālās prasmes

Semināru cikls paredzēts senioriem no 65 gadu vecuma, kam ir neliela pieredze digitālo prasmju lietošanā, un tiem, kuri vēlas tās iegūt.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) piedāvā jaunu bezmaksas pasākumu ciklu “#Esi DIGIgudrs Jelgavas seniors”. Semināru cikls paredzēts senioriem no 65 gadu vecuma, kam ir neliela pieredze digitālo prasmju lietošanā, un tiem, kuri vēlas tās iegūt. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc obligāti iepriekš jāpiesakās, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais seminārs – “Datora lietošanas ABC iesācējiem” – notiks jau 1. februārī pulksten 10.

Sīkāku informāciju par semināru ciklu var iegūt un pieteikties nodarbībām, zvanot pa tālruni 63082101, 63012158, 63012159, 26602618 vai rakstot pa e-pastu talakizglitiba@zrkac.jelgava.lv.

Semināri notiks zaļajā režīmā un tas nozīmē, ka nodarbībās var piedalīties iedzīvotāji ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā semināru ciklā seniori tiks iepazīstināti ar datora izmantošanas pamatprincipiem, interneta lietošanas un informācijas meklēšanas iespējām, teksta dokumentu izveidi un saglabāšanu, e-pasta izveidi un pamatfunkciju apskatu. Semināra tēmas aptvers arī sociālo tīklu iespējas – “Facebook” profila izveidi un lietošanas iespējas.

Semināru cikla “#Esi DIGIgudrs Jelgavas seniors” nodarbības

1. februārī no pulksten 10 līdz 12.15 – Datora lietošanas ABC iesācējiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

15. februārī no pulksten 10 līdz 11.30 – Izlecošie paziņojumi angļu valodā “Windows” datorā – ko tie nozīmē, kā rīkoties?

1. martā no pulksten 10 līdz 12.15 – Teksta dokumentu izveide un saglabāšana

22. martā no pulksten 10 līdz 11.30 – Gmail e-pasta izveide un lietošana

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

24. martā no pulksten 10 līdz 11.30 – Inbox.lv e-pasta lietošana

29. martā no pulksten 10 līdz 11.30 – “Facebook” profila izveide un lietošana datorā (līdzi jāņem profila bilde telefonā (digitālā formātā)

5. aprīlī no pulksten 10 līdz 11.30 – Interneta lietošanas un informācijas meklēšana

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12. aprīlī no pulksten 10 līdz 11.30 – Android (Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony) viedtālruņa lietošana: google Play Store, WhatsApp

26. aprīlī no pulksten 10 līdz 11.30 – Android (Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony) viedtālruņa lietošana: fotografēšana un attēlu pārsūtīšana, saglabāšana

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.