Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas skolas rīko iestājpārbaudījumus uzņemšanai 10. klasē

Jelgavas Valsts ģimnāzija un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija izsludinājusi pieteikšanos iestājpārbaudījumiem uzņemšanai 10. klasē, un tie notiks nākamnedēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas 4. vidusskolā, 5. vidusskolā un Tehnoloģiju vidusskolā dokumentu pieņemšana sāksies jūnijā, arī uzņemšana Jelgavas Amatu vidusskolā un Jelgavas tehnikumā sāksies jūnijā. Bet Jelgavas Mūzikas vidusskola jau šobrīd aicina uz iestājpārbaudījumu konsultācijām, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jau tradicionāli Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un Valsts ģimnāzija skolēniem, kuri vēlas mācīties ģimnāzijas 10. klasē, rīko iestājpārbaudījumus. Šonedēļ tie norit topošajiem septītajiem, bet nākamnedēļ –desmitajiem.

Spīdolas Valsts ģimnāzijā iestājpārbaudījums uzņemšanai 10. klasē notiks klātienē skolā Sarmas ielā 2 piektdien, 20. maijā, no pulksten 15. Topošajiem desmitajiem tam iepriekš obligāti jāpiesakās ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Valsts ģimnāzijā iestājpārbaudījums mācībām 10. klasē notiks sestdien, 21. maijā, pulksten 10 Mātera ielā 44. Reģistrēties iestājpārbaudījumam var, aizpildot veidlapu skolas mājaslapā www.vgim.jelgava.lv. Ar precīziem uzņemšanas noteikumiem un prasībām var iepazīties attiecīgi mājaslapā www.vgim.jelgava.lv vai www.jsg.lv.

Dokumentu pieņemšana Jelgavas 4. vidusskolā, Jelgavas 5. vidusskolā un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā tiks organizēta jūnijā. Informācija par uzņemšanas noteikumiem tiks publicēta skolu mājaslapās: www.4vsk.jelgava.lv, www.5vsk.jelgava.lv un www.jtv.lv.

Jelgavas Amatu vidusskolā uzņemšana sāksies 13. jūnijā. Plašāku informāciju par piedāvātajām programmām un uzņemšanas nosacījumiem var iegūt skolas mājaslapā www.javs.lv. Bet Jelgavas tehnikumā uzņemšana sāksies 10. jūnijā. Informācija par piedāvātajām specialitātēm, uzņemšanas nosacījumiem pieejama skolas mājaslapā www.jelgavastehnikums.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iestājpārbaudījuma konsultācijas sākušās Jelgavas Mūzikas vidusskolā. Lai pārbaudītu savas zināšanas un prasmes mācībām un labāk sagatavotos iestājpārbaudījumiem Jelgavas Mūzikas vidusskolā, var pieteikties konsultācijām. Konsultācijas reflektantiem ir bez maksas. Iestājpārbaudījumu konsultācijām specialitātē jāpiesakās pa tālruni 29724148 vai e-pastu anete.vitolina@kultura.lv darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Konsultācijas solfedžo un mūzikas teorijā notiks 33. klasē 13. un 14. jūnijā no pulksten 13 līdz 14. Dokumentu iesniegšana elektroniski un klātienē plānota no 16. maija līdz 15. jūnijam. Sīkāka informācija par uzņemšanas nosacījumiem, piedāvātajām programmām un prasībām pieejama skolas mājaslapā www.jelgavasmuzskola.lv.

Foto: pixabay.com   

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.