Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas skolēns ar Valsts prezidentu debatēs par Satversmes vērtībām

Satversmes apstiprināšanas 100. gadadienā, 15. februārī, Valsts prezidents Egils Levits ar jauniešiem debatēs par Satversmes vērtībām debašu ciklā “#Satversmei100: vērtības nākotnei”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Debatēs Jelgavas pilsētu pārstāvēs Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolēns Roberts Muško un tās būs skatāmas tiešraidē “lsm.lv”, Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv un sociālajos tīklos, informē www.president.lv .

Pirmās debates notiks šodien, 15. februārī, no pulksten 14 līdz 15.30 Rīgas pilī, kur ar Valsts prezidentu debatēs seši jaunieši. Jelgavas pilsētu pārstāvēs Roberts Muško no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, tāpat debatēs piedalīsies arī skolēni no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, starptautiskās vidusskolas “Ekziperī”, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas, un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas.

Debates vadīs radio un TV personība Toms Grēviņš un tās būs skatāmas tiešraidē portālā “lsm.lv”, Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē “www.president.lv” un Valsts prezidenta sociālo tīklu “YouTube”, “Facebook” un “Twitter” kontos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Debašu cikls turpināsies visa gada garumā, aizvadot debates arī reģionos – Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Sēlijā. Cikla noslēgums plānots 2023. gada februārī Rīgas pilī.

Debates par šīm un citām Satversmes dilemmām tiks ierakstītas, un to saturs – apkopots, lai veidotu mācību un izziņas materiālu.

Debašu ciklu organizē Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, biedrībām “Quo Tu domā?” un “Eiropas Kustība Latvijā”.

Foto: www.president.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.