Jelgavas skrējēja kļuvusi par Latvijas čempioni 3000 metru kavēkļu skrējienā

Jelgavas vieglatlēte Albertīna Rudņeva kļuvusi par Latvijas čempioni 3000 metru kavēkļu skrējienā. Kopumā Jelgavas vieglatlēti Latvijas čempionātā izcīnīja divas medaļas – zelta un sudraba, informē Jelgavas pašvaldības iestāde Sporta servisa centrs.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneres Lailas Nagles audzēkne Albertīna Rudņeva 3000 metru kavēkļu skrējienā finišēja pēc 12:41,80 minūtēm, kas bija labākais rezultāts starp četrām dalībniecēm. Līdz ar to viņa kļuva par Latvijas čempioni pieaugušajiem. Tāpat tas ir arī jauns sportistes personīgais rekords un šīs sezonas labākais rezultāts. Albertīnai maijā palika 18 gadi.

Sudraba medaļu diska mešanā izcīnīja Jelgavas vieglatlēte Dace Šteinerte, aizmetot disku 46,91 metru tālu. Šajā disciplīnā par čempiones titulu sacentās piecas sportistes.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem notika 25. un 26. jūnijā Valmierā.

Jelgavā nākamās vieglatlētikas sacensības notiks 9. un 10. jūlijā – Latvijas čempionāts U-18 un U-20 vecuma grupām.