Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas slimnīcā 2022. gadā pirmais piedzimis puika – jelgavnieks Martins

Pirmais mazulis, kurš 2022. gadā papildinājis jelgavnieku saimi, ir puisītis Martins – viņš Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nāca 1. janvārī pulksten 00.46.

Pirmais mazulis, kurš 2022. gadā papildinājis jelgavnieku saimi, ir puisītis Martins – viņš Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nāca 1. janvārī pulksten 00.46. Bet aizvadītais – 2021. – gads Jelgavas slimnīcā noslēdzies ar 848 jaundzimušajiem, no tiem divi ir dvīņu pāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mazais Martins piedzima 3,290 gramus smags un 55 centimetrus garš, un ir pirmais bērns jelgavnieku Jūlijas un Pāvela Lazučonoku ģimenē. “Noteiktais datums bija 5. janvāris un bijām pilni pārliecības, ka Jauno gadu jau nu sagaidīsim mājās. Taču dēls laikam bija citās domās un vecgada dienas pēcpusdienā neplānoti ieradāmies slimnīcā. Klusi sagaidījām Jauno gadu un īsi pēc pusnakts jau bijām trijatā. Martins nu ir pirmais jelgavnieks, kurš Jelgavas slimnīcā piedzimis Jaunajā gadā,” stāsta mazā jelgavnieka mamma Jūlija, atklājot, ka pirmajās dzīves stundās puika nav bijis no mierīgajiem un visi nakti dziedājis. Mamma un tētis dēlam vēl stipru veselību, lai aug liels, stiprs un sportisks, kā tētis.

1. janvārī līdz pulksten 10 Jelgavas slimnīcā ir piedzimuši divi bērniņi – Martins pulksten 00.46, bet pulksten 5.05 meitenīte, kuras mājas būs Dobelē.   

Pagājušajā gadā kopumā slimnīcas Dzemdību un ginekoloģijas nodaļā piedzimuši 848 mazuļi –  427 meitenes un 421 zēns, tostarp divi dvīņu pāri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka 2020. gadā Jelgavas slimnīcā piedzima 911 mazuļi –  445 meitenes un 466 zēni, tostarp pieci dvīņu pāri, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.