Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas slimnīca aicina pacientus izteikt viedokli

SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” ir sagatavojusi aptaujas anketu saviem klientiem par saņemto stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti slimnīcā un vēlas uzzināt pacientu viedokli par slimnīcā pavadīto laiku. Ārstniecības iestādē norāda, ka tai ir svarīgi, lai sniegtie pakalpojumi būtu uz pacientu vērsti, kvalitatīvi un droši, un būtiski ir uzklausīt klientu viedokli, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīcā norāda, ka sniegtās atbildes, ieteikumi un sūdzības palīdzēs veikt nepieciešamās izmaiņas un uzlabojumus slimnīcas darbībā, kā arī veikt pacientu apmierinātības mērījumus, lai varētu tos ietekmēt nākotnē. Jāuzsver, ka anketas ir pilnībā anonīmas un iegūtie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā, lai rūpētos par pacientu aprūpes kvalitātes un drošība uzlabošanos, kā arī, lai slimnīcas rīcībā būtu aktuālākā informācija par pacientu viedokli, kas balstīts personīgā pieredzē.

Slimnīcas sagatavoto elektronisko anketu lūgums aizpildīt tos pacientus, kas ārstējušies slimnīcā (stacionārā) pēdējo 12 mēnešu laikā.

Aptauju var aizpildīt ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.