Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas slimnīcā aktualizē izmaiņas pakalpojumu sniegšanā

Lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu atbilstošu epidemioloģiskās drošības līmeni slimnīcā, Jelgavas pilsētas slimnīca ir aktualizējusi pakalpojumu sniegšanas kārtību.

Jelgavas pilsētas slimnīcā atkal pieaug ar Covid-19 saslimušo pacientu skaits, ja pirms divām nedēļām slimnīcā ārstējās ap 25 Covid-19 pacienti, tad pirmdien, 10. janvārī, jau 48 Covid-19 pacienti. Tāpat slimnīcā pieaudzis ari terapeitiskā profila un traumatoloģijas profila slimnieku skaits, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai ārkārtas situācijas laikā nodrošinātu atbilstošu epidemioloģiskās drošības līmeni slimnīcā, Jelgavas pilsētas slimnīca ir aktualizējusi pakalpojumu sniegšanas kārtību:

  • slimnīcas galvenā ieeja atvērta darba dienās no pulksten 7.30 līdz 17.30, brīvdienās: no pulksten 8 līdz 16. Ambulatorā nodaļa atvērta darba dienās no pulksten 8 līdz 16.
  • piederīgo apmeklējumi pie stacionārajiem pacientiem netiek pieļauti.
  • stacionāra pacients vai pacienta pavadošā persona (Dzemdību nodaļā un Bērnu nodaļā) nepamet nodaļas telpas bez ārsta vai māsas atļaujas visu stacionārā pavadīto laiku.
  • Dzemdību nodaļā pacientes tuvu stāvošu personu apmeklējums/dalība dzemdībās pieļaujama tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, FFP2 sejas masku un negatīvu nodaļā veiktu ātro antigēnu testu, kā arī bez jebkādiem augšējo elpceļu slimības simptomiem.
  • paciņas pacientiem ir iespēja nodot slimnīcas garderobē darba dienās no pulksten 7.30 līdz 17.30; brīvdienās: no pulksten 8 līdz 16. Uz paciņas skaidri un salasāmi jānorāda pacienta vārds, uzvārds un nodaļa (vēlams norādīt arī palātas nr.) Paciņa jāsaliek tā, lai tās saturu var pārlūkot slimnīcas personāls. Pacientiem aizliegts piegādāt alkoholu, cigaretes un citus priekšmetus, kas nav piemēroti lietošanai stacionārā.
  • Ambulatorie pakalpojumi tiek sniegti tikai ar iepriekšēju pierakstu! Pierakstīties iespējams tikai attālināti – pa tālruni vai slimnīcas mājaslapā! Pierakstīties uz vietas slimnīcā nav iespējams.

Tālruņa numuri pierakstam:

– pie speciālistiem Ambulatorajā nodaļā: 63030364

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– diagnostiskās radioloģijas izmeklējumi:  63030136

– endoskopiskie izmeklējumi: 63030364

– fizikālās procedūras, masāža: 63030137

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– fizioterapija: 63030638

– holtera monitorēšana, veloergometrija: 63030364

– SIA “Centrālā laboratorija”: 67334433 (vai e-pieraksts www.laboratorija.lv)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– SIA “Vizuālā diagnostika” (MRI izmeklējumam): 63049602, 22016937

Slimnīcas vadība aicina iedzīvotājus uz sadarbību un izpratni šajā epidemioloģiski nedrošajā laikā. “Aicinām pacientus tikai neatliekamos gadījumos apmeklēt slimnīcas Uzņemšanas nodaļu, savukārt citās situācijās vispirms vērties pie sava ģimenes ārsta,” uzsver Jelgavas pilsētas slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga.

Brīvdienās, kad ģimenes ārsti nav pieejami, pacienti aicināti zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis izveidots kā medicīnisko padomu tālrunis, kura mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskus padomus, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka, lai novērstu Covid-19, īpaši tā jaunā paveida – omikrona strauju izplatības pieaugumu un saslimstības izraisītos riskus, valdība 6. janvārī lēma pagarināt ārkārtas situāciju valstī līdz 28. februārim.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.