Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas slimnīcā piedzimis vēl viens ukraiņu bērniņš – puisītis Vitālijs

Ukrainas civiliedzīvotājai, kura, bēgot no kara savā valstī, apmetusies Jelgavā, pilsētas slimnīcā trešdien piedzimis puisītis. Viņam dots vārds Vitālijs, un tas ir jau otrais ukraiņu bērniņš, kurš pasaulē nācis Jelgavā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.
Puisītis Jelgavas slimnīcā piedzima 6. aprīlī pulksten 15.13 un bija 3360 gramus smags un 51 centimetru garš. Vitālijs ir otrais dēls ģimenē – viņam ir deviņus gadus vecs brālis. Puišu mamma Marjana stāsta, ka dzemdībām noteiktais datums bija četras dienas agrāk, taču Vitālijs izvēlējies 6. aprīli. Jāpiebilst, ka dienu iepriekš, 5. aprīlī, Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzima arī ukraiņu meitenīte Zlata. «Galvenais, lai Vitālijs aug vesels, laimīgs un dzīvo mierīgā pasaulē,» saka mamma Marjana, piebilstot, ka puišu tētis, viņas vīrs, palicis Ukrainā, lai cīnītos par tās neatkarību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sieviete ir no Ļvivas Ukrainas rietumos, apmēram 80 kilometrus no Polijas robežas. Bēgot no kara briesmām, Marjana kopā ar deviņus gadus veco dēlu pagājušajā mēnesī ieradās Jelgavā un apmetās pie radiniekiem. 

Vitālijam nogādāta pašvaldības dāvana – pilsētas simbols Alnītis un vilnas zeķītes Jelgavas karoga krāsās. 

Jau ziņots, ka 5. aprīlī pulksten 19.39 Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nāca ukraiņu meitenīte Zlata. Arī viņa ir otrais bērns ģimenē – meitenītei ir nepilnus divus gadus veca māsiņa Angelina.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības operatīvās informācijas centra bēgļu reģistrācijas dati liecina, ka Jelgavā no Ukrainas līdz šim bija ieradušās trīs grūtnieces, kas stājušās grūtniecības uzskaitē. Divas no viņām bērniņu jau sagaidījušas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.