Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi vadīs bijusī valsts kontroliere Krūmiņa

Elita Krūmiņa iestādi sāks vadīt no nākamā gada 7.janvāra.

Šodien Jelgavas domes sēdē deputāti Jelgavas sociālo lietu pārvaldes vadītājas amatā iecēla iepriekšējo valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa iestādi sāks vadīt no nākamā gada 7.janvāra.

Pašvaldībā atgādina, ka konkursu uz amatu izsludināja, jo Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Rita Stūrāne informēja pašvaldību par darba attiecību pārtraukšanu. Stūrāne sociālo jomu pilsētā vadīja kopš 1995.gada, darbu sākot kā Sociālās aprūpes dienesta vadītāja, pēc tam vadot Veselības un sociālo lietu departamentu un nu jau 21 gadu pašvaldības iestādi “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”.

Patlaban Sociālo lietu pārvaldē ir 121 darbinieks, tā apvieno septiņas struktūrvienības, tostarp trīs dienas aprūpes centrus, un piecas nodaļas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz pašvaldības izsludināto vakanci pieteicās trīs pretendenti. Konkursa vērtēšanas komisija par piemērotāko atzina bijušo valsts kontrolieri Krūmiņu, kurai ir vairāk nekā 20 gadu profesionālā darba pieredze augstākā līmeņa vadītājas amatos valsts pārvaldē. No 2013. līdz 2021.gadam Krūmiņa vadīja Valsts kontroli, pirms tam Finanšu ministrijā pildīja Budžeta departamenta direktores pienākumus un vadīja Labklājības sfēras finansēšanas nodaļu.

Krūmiņa Latvijas Universitātē ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā.

Foto: no Elitas Krūmiņas personīgā arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.