Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī skatāma fotoizstāde “Ainava ar namiņu”

No 11. augusta līdz 18. septembrim Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāma Harija Dainas Liepiņa fotoizstāde “Ainava ar namiņu”. Savukārt 17. augustā pulksten 18 fotomākslinieks viesosies Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, lai visiem interesentiem pastāstītu par saviem darbiem, informē Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauku ainavas, it īpaši viensētas ir unikāla Latvijas vērtība. Viensēta kā latvieša telpiskais mikrokosmoss ir iekļauta Latvijas kultūras kanonā. Tajā visspilgtāk izpaužas latviskā telpas izjūta, skaistuma un lietderības mijiedarbība, harmonija ar dabas ritmu.

Fotosērija “Ainava ar namiņu” ir subjektīvs dokuments ar Latvijas dabas skatu miniatūrām, kurās krāsainos attēlu kvadrātos fotogrāfs centies “iekārtot” iespējami vientuļu namiņu. Fotogrāfijās fiksētas lauku sētu, ciematu un pilsētu nomaļu nelielās celtnes, kas tapušas ar profesionālu projektētāju un būvnieku atbalstu vai arī saskaņā ar senču atziņām par apvidus un “tautas būvju” piemērotību  ainavai.  Kadros ir dažādas vietas ― gan nesen iekoptas, gan pamestas.

H.D.Liepiņš ir fotogrāfs un vizuālais pedagogs, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs. Ar fotogrāfiju sācis nodarboties astoņdesmito gadu vidū, fotogrāfijas nianses viņš mācījies pie Jura Krieviņa, Andra Holma un Kultūras darbinieku tehnikumā. Strādādams reklāmas jomā H.D.Liepiņš ir daudzu ideju, tekstu, notikumu un fotoattēlu autors. Fotomākslinieks strādā portreta, ainavas un subjektīvā dokumenta žanrā. Kopš 2008. gada darbojas Jelgavas Mākslinieku biedrībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde “Ainava ar namiņu” Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē skatāma otrdienās no pulksten 9 līdz 18, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 9 līdz 22, bet svētdienās no pulksten 10 līdz 18.

Foto : Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.