Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas tehnikumā atklāta mērniecības laboratorija un smagatlētikas zāle

Šodien Jelgavas tehnikumā svinīgi tika atklāta jauna mērniecības laboratorija un smagatlētikas zāle. Abas jaunās nodarbību telpas ierīkotas, pārbūvējot tehnikuma veco sporta zāli, kas atrodas centrālajā ēkā un pilnvērtīgi netika izmantota kopš izglītības iestādē pirms diviem gadiem tika uzbūvēta atsevišķa sporta zāle ar divreiz lielāko kopējo platību, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veicot pārbūves darbus, vecā sporta zāle tagad ir sadalīta divās daļās – vienā no tām ir izbūvēta mērniecības laboratorija, savukārt otrā – smagatlētikas zāle. Jauno mērniecības laboratoriju izmantos topošie mērniecības tehniķi. Kā norāda mērniecības pasniedzējs un arī paši audzēkņi – šāda veida laboratorija tehnikumam bija ļoti nepieciešama, jo līdz šim mācības notikušas trīs dažādos kabinetos. Savukārt jaunā smagatlētikas zāle būs pieejama visiem tehnikuma audzēkņiem un tajā ir viss nepieciešamais aprīkojums pilnvērtīgam treniņu procesam.

Svinīgajā atklāšanā Jelgavas tehnikuma direktore Janīna Rudzīte sveica gan audzēkņus ar jauniegūtajām mācību telpām, gan teica paldies Jelgavas pašvaldībai, kas atbalstījusi tehnikumu sarunās ar Izglītības un zinātnes ministriju par finansējuma piesaisti idejas realizēšanai.

Tāpat paldies tika teikts visiem, kuri bija iesaistīti būvniecības procesā. Atklāšanas pasākumam izveidota arī īpaša pateicības dāvana – koka piramīda, tās autors ir tehnikuma pasniedzējs Andrejs Kopilovs. Pateicību saņēma būvdarbu veicējs SIA “Mali M”, būvuzraugs, kā arī projekta izstrādātājs SIA “JOE”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.