Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas apkārtnē agrās rīta stundās iespējams paaugstināts trokšņu līmenis

Pilnsabiedrība “3A”, kas veic Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas Meiju ceļā 9 rekonstrukciju, informē, ka saistībā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) izplatīto augstākās pakāpes sarkano brīdinājumu paaugstinātās gaisa temperatūras dēļ, būvobjektā darbus plānots veikt arī pirms darba laika – no pulksten 4 līdz 7, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbu laikā ir iespējams palielināts trokšņu līmenis Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas apkārtnē. Būvnieks atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas ēka šobrīd piedzīvo būtiskas pārmaiņas. Tajā tiek veikta  ēkas energoefektivitātes paaugstināšana, tā samazinot izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu ilgtermiņā, tāpēc tiks veikta skolas jumta pārseguma un ārsienu papildu siltināšana, ēkas logu nomaiņa, apkures sistēmas renovācija, elektroapgādes un apgaismojuma sistēmas nomaiņa, ventilācijas sistēmas sakārtošana un remonts, kā arī stiprināti stāvu pārsegumi. Vidusskolas ēka Meiju ceļā 9 ekspluatācijā nodota 1979. gadā, un būtiski remontdarbi līdz šim nav veikti, vien kosmētiskie remonti klašu telpās.

Vidusskolas rekonstrukcija notiek, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētu projektu “Jelgavas pilsētas pašvaldības izglītības iestādes “Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola” energoefektivitātes paaugstināšana”, un  būvdarbus veic pilnsabiedrība “3A”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.