Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Jelgavas tipogrāfijas” apgrozījums pērn samazinājies par 0,7%

SIA “Jelgavas tipogrāfija” pērn strādāja ar 17,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,7% mazāks nekā 2022.gadā, bet uzņēmuma peļņa bija 570 759 eiro, kas ir 2,5 reizes mazāka nekā gadu iepriekš, liecina “Firmas.lv” informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka lielāko daļu ražošanas apjomu jeb 67% pērn veidoja produkcijas piegādes klientiem kopumā 29 valstīs, tostarp Somijā, Vācijā, Francijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Islandē, Lielbritānijā un citām. 

Vadības ziņojumā teikts, ka pieprasījums pēc uzņēmuma pakalpojumiem 2024.gada pirmajā pusgadā ir tāds pats kā 2023.gada pirmajā pusgadā.

Izejmateriāli tiek piegādāti gan no rūpnīcām ārzemēs, gan izmantojot Latvijas vairumtirgotāju piedāvājumu. Šādi diversificējot materiālu piegādi, tiek mazināti ražošanas pārtraukuma riski, norādīts vadības ziņojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā atzīmēts ziņojumā, grāmatniecība un kalendāru tirdzniecība Eiropā ir pielāgojusies izaicinājumiem un pieprasījums pēc “Jelgavas tipogrāfijas” pakalpojumiem joprojām ir augsts.

Uzņēmuma pamatprodukciju veido grāmatas – skavotas brošūras, līmes sējuma grāmatas un grāmatas cietajā sējumā. Papildus tiek izgatavota arī dažāda veida reklāmas produkcija, kā arī plānotāji un kalendāri.

“Jelgavas tipogrāfija” 2022.gadā strādāja ar 17,827 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,398 miljonu eiro peļņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jelgavas tipogrāfija” reģistrēta 2004.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 190 391 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA “VVMV” (25%), Rodijs Trankalis (22,81%), Māris Matrevics (21,9%), Juris Sīlis (21,49%), Arta Kamola (7,16%) un Sandra Matrevica (1,65%).

Foto: facebook.com/Jelgavas tipogrāfija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.