Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas tirgotāju asociācija ar siltām vakariņām nodrošinās pilsētas slimnīcā nakts maiņā strādājošus mediķus

Lai sniegtu atbalstu Covid-19 pandēmijas “pirmās frontes līnijas” cīnītājiem, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) ar uzņēmēju atbalstu sākusi sociālo labdarības kampaņu “mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA”, kuras laikā ar siltām vakariņām tiks nodrošināti pilsētas slimnīcā nakts maiņā strādājoši mediķi.

Lai sniegtu atbalstu Covid-19 pandēmijas “pirmās frontes līnijas” cīnītājiem, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) ar uzņēmēju atbalstu sākusi sociālo labdarības kampaņu “mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA”, kuras laikā ar siltām vakariņām tiks nodrošināti pilsētas slimnīcā nakts maiņā strādājoši mediķi, informēja JRTA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim Jelgavas uzņēmēji un privātpersonas jau ziedojušas apmēram 6000 eiro, kas trīs nedēļas ļaus nodrošināt siltas vakariņas Jelgavas slimnīcas mediķiem. Ik dienu nakts maiņā ārstniecības iestādē strādā 65 darbinieki, kuriem tiks veikta vakariņu piegāde, sākot ar 15.novembri.

“Pagājušajā gadā JRTA aizsāka Labo darbu maratonu, kurā sniedza atbalstu sociāli mazaizsargātākajām iedzīvotāju grupām, piemēram, bērniem ar īpašām vajadzībām. Izprotot šā brīža problēmas, šogad pieņēmām lēmumu uzmundrināt mediķus, uz kuru pleciem gulstas rūpes par cilvēku veselību, tostarp – ar Covid-19 saslimušo ārstēšana,” skaidro JRTA valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Pārrunājot ar Jelgavas slimnīcas vadību piemērotāko palīdzības veidu, secināts, ka mediķiem, kuri strādā nakts maiņā, ir visai sarežģīti ieturēt siltu maltīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālās labdarības kampaņas “mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA” laikā sabiedrības uzmanība tai tiks pievērsta ar vides reklāmām un informāciju digitālajā vidē, aicinot iedzīvotājus izprast un novērtēt mediķu darbu.

“Augstu novērtēju JRTA un uzņēmēju sniegto atbalstu, kas kalpos arī kā pozitīvs uzmundrinājums šajā mediķiem sarežģītajā laikā, kad daudzi no viņiem strādā uz spēku izsīkuma robežas,” uzsver Jelgavas slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga.

Pašlaik Jelgavas slimnīcā ir 55 Covid-19 pacienti, no kuriem 15 ārstējas Intensīvās terapijas nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālajā labdarības kampaņā “mūsu MEDIĶI = mūsu DZĪVĪBA” var iesaistīties ikviens, veicot ziedojumu JRTA uz bankas kontu.

Akciju jau atbalstīja SIA “Gren Jelgava”, SIA “Evopipes”, SIA “Signum” Zemgales veselības centrs, SIA “Mītavas elektra”, SIA “Alejas projekti”, SIA “Media Jelgava”, SIA “Velis-A”, SIA “Berling”, Imants Kanaška, Vija Kugra, SIA “Smiltnieki”, SIA “SK Zemgale”, SIA “Mītava”, SIA “Kanclers”, SIA “Karameļu darbnīca”, SIA “K.O. Partneri”, SIA “JK Media group”, pusdienu restorāns “Otto” un citi.

JRTA ir neatkarīga sabiedriskā organizācija, kura apvieno vairāk nekā 100 uzņēmumus no Jelgavas un tās tuvākās apkārtnes, nodrošinot uzņēmējdarbībai nozīmīgu jautājumu risināšanu pašvaldības un valsts līmenī.

Foto: JRTA publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.