Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji Sociālo lietu pārvaldē var saņemt medicīniskās sejas maskas

Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikrona paveida pieaugošo izplatību, no 25. janvāra vietās, kur jālieto sejas maska, atļauts lietot tikai medicīniskās maskas vai respiratorus bez vārsta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde informē, ka šonedēļ ir sākusi bezmaksas medicīnisko masku izdali Jelgavas iedzīvotājiem, kuriem noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statuss. Katrs šīs mājsaimniecības loceklis no septiņu gadu vecuma var saņemt vienu iepakojumu jeb 50 medicīniskās maskas.

Medicīniskās maskas mazaizsargātie iedzīvotāji var saņemt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Informācijas kabinetā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9.

Informācijas kabineta darba laiks

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdienās no pulksten 8 līdz 19

Otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17

Piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saņēmējam par masku saņemšanu būs jāparakstās. Par personas atbilstību mērķa grupai darbinieki pārliecināties pašvaldību informācijas sistēmā “SOPA”. Lai saņemtu maskas, lūgums savlaicīgi sagatavot personu apliecinošu dokumentu.

Sociālo lietu pārvalde aicina ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, dezinficēt rokas, ierodoties pārvaldē, ņemt līdzi savu rakstāmpiederumu, ievērot distanci no pārējiem apmeklētājiem, nedrūzmēties pie ieejas durvīm un būt atbildīgiem citam pret citu.

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kas koordinē medicīnisko masku izdali valstī, ir saņēmusi 42 500 medicīnisko masku, un tās plānots izdalīt 850 personām.

Foto: freepik.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.