Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Jelgavas ūdens” plāno no aprīļa celt maksu par ūdensapgādi un kanalizāciju

Ūdensapgādes pakalpojuma tarifu no pašlaik spēkā esošajiem 0,74 eiro par kubikmetru plānots paaugstināt par 21,6% līdz 0,90 eiro par kubikmetru.

Pašvaldības SIA “Jelgavas ūdens” plāno no 1.aprīļa celt maksu par ūdensapgādi un kanalizāciju, liecina uzņēmuma mājaslapā publicētā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada nogalē uzņēmums Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu. Tas paredz ūdensapgādes pakalpojuma tarifu no pašlaik spēkā esošajiem 0,74 eiro par kubikmetru paaugstināt par 21,6% līdz 0,90 eiro par kubikmetru.

Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs varētu pieaugt par 13,7% no pašlaik spēkā esošajiem 1,02 eiro līdz 1,16 eiro par kubikmetru.

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 1.aprīli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tarifa paaugstināšana esot saistīta ar piecu ūdenssaimniecības attīstības projektu īstenošanu – “Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu attīstība Jelgavā”, otrā kārta, “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Jelgavā”, trešā – piektā kārta, “Notekūdeņu dūņu lauku paplašināšana Jelgavas pilsētas notekūdeņu attīrīšanas ietaisēs”, apkalpojamo tīklu kopgaruma un kanalizācijas sūkņu staciju skaita palielinājumu, kā arī materiālu un pakalpojumu cenu pieaugumu.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Jelgavas ūdens” reģistrēta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir nepilni 12,4 miljoni eiro.

“Jelgavas ūdens” 2020.gadā strādājis ar 3,8 miljonu eiro apgrozījumu un 46 258 eiro peļņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums pilnībā pieder Jelgavas pašvaldībai.

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.