Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas Valsts ģimnāzijā darbosies Jauno ķīmiķu klubs

Noslēgts sadarbības līgums starp Jelgavas Izglītības pārvaldi un biedrību “Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija” par interešu izglītības programmas ķīmijā “Jauno ķīmiķu klubs” īstenošanu Jelgavas Valsts ģimnāzijā 10. un 11. klasēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauno ķīmiķu klubu vadīs Jelgavas Valsts ģimnāzijas ķīmijas skolotāja Aiva Birne. Interešu izglītības programmā pieteikušies 35 dalībnieki un pirmā nodarbība notiks 16. janvārī. Līdz 2024. gada maijam jeb mācību semestra beigām paredzētas deviņas nodarbības, ar mērķi veicināt padziļinātāku ķīmijas un farmācijas nozaru attīstību un radītu par tām interesi bērnu un jauniešu vidū. Metodisko un laboratorijas darbu materiālu pedagogiem un audzēkņiem nodrošinās Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija. Semestra noslēgumā Jauno ķīmiķu kluba dalībnieki tiksies noslēguma pasākumā Rīgā, kurā piedalīsies pulciņa dalībnieki no visas Latvijas.

Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas atbalstītā interešu izglītības programma “Jauno ķīmiķu klubs” tiek īstenota desmit Latvijas skolās. Kā norāda asociācija, turpmākajiem semestriem, sākot no 2024. gada septembra, nodarbību materiāls tiks veidots, balstoties uz pulciņu skolotāju pieredzi un ieteikumiem.

Ziņu sagatavoja Jelgavas Izglītības pārvalde

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.