Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa apmeklētājus pieņem Svētes ielā 22

Darbu sākusi jaunizveidotā divu pašvaldību kopīgā iestāde “Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa”, kas apmeklētājus pieņem Svētes ielā 22. Vizīti gan lūgums iepriekš pieteikt, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļā apmeklētāji tiek pieņemti pirmdienās no pulksten 13 līdz 19, otrdienās un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 12 un no pulksten 14 līdz 17, trešdienās un piektdienās no pulksten 9 līdz 12. Vizīti lūgums iepriekš pieteikt pa tālruni 63080522. Savukārt ar Dzimtsarakstu nodaļas arhīvu var sazināties pa tālruni 63020440.

Dzimtsarakstu nodaļā veic bērna dzimšanas fakta reģistrāciju, miršanas fakta reģistrāciju, laulības reģistrāciju, kā arī pieņem iesniegumu par vārda, uzvārda vai tautības ieraksta maiņu.

Jau ziņots, ka saskaņā ar Jelgavas attīstības programmas 2014.–2020. gadam investīciju plānu Jelgavas pašvaldība īsteno projektu “Ēkas Pasta ielā 32, Jelgavā, pārbūve par dzimtsarakstu nodaļu”. Tā mērķis ir pārbūvēt ēku, pielāgojot to Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļas vajadzībām, tādējādi uzlabojot tās sniegto pakalpojumu pieejamību, kā arī nodrošinot mūsdienu prasībām atbilstošas telpas vienotai divu pašvaldību dzimtsarakstu nodaļai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc ēkas pārbūves jaunizveidotā iestāde pārcelsies uz Pasta ielu 32. Kopīgo iestādi finansē Jelgavas valstspilsētas pašvaldība un Jelgavas novada pašvaldība no budžeta līdzekļiem proporcionāli pašvaldības teritorijā dzīvojošo iedzīvotāju skaitam.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.